Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettür Yelek Modelleri

2016 Tesettür Yelek Modelleri
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

2016 Tesettür Yelek Modelleri

Sıcak yaz günlerini daha serin bir şekilde atlatabilmenizi sağlayacak olan 2016 Tesettür Yelek Modelleri ile tesettür giyim sınırları dışına çıkmadan şık ve modern bir bayan olabileceksiniz. Tesettür giyimde yaşanan gelişmelerden nasibini alan yelek modellerinin özellikle renk seçimi konusunda sıkıntı çekmemeniz için bol seçenekli olduğu göze çarpıyor. Bu da her renk etek ve pantolonlarınızın üzerine dilediğiniz gibi bu yelekleri kullanabilmenizi mümkün kılıyor.

İçine giyeceğiniz gömlek ve bluzlarla oldukça uyumlu olabilen ve bu sayede de daha şık görünmenizi sağlayacak olan yelek modelleri sayesinde dışarıya çıkarken ne giymeniz gerektiği konusunda endişe duymak zorunda kalmazsınız. Sıcak yaz günleri için sizi bunaltmayacak yapıda bol ve ince olan bu yeleklerle rahatsız olmanız söz konusu olmayacaktır. Değişik modellerdeki yelekler ile her gün daha modern ve şık bir görüntü oluşturabilirsiniz. Özellikle genç bayanlar için önemli olan bu hususta yeni sezonun trend yelek modellerini kullanmanın büyük faydasını görebilirsiniz.

Belden bağlamalı yelek modelleri: 2016 Tesettür Yelek Modelleri içerisinde önemli bir paya sahip olan belden bağlamalı modeller bir kemerle bağlı olabildiği gibi bel kısmında bulunan ince şeritler vasıtasıyla da bağlanabiliyor. Bu modellerde kullanılan ekstra detaylara bakacak olduğumuzda ayak bileklerine kadar uzanan modelleri, dize kadar gelen modelleri görebildiğimiz gibi tunik boyutlarında yelek modellerini de görebildiğimizi söyleyebiliriz. Ayrıca cep detayı bulunan yelekler de bu yıl en çok kullanılacak olan yelek modelleri arasında yer alıyor.

Yarasa kol yelek modelleri: Tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden biri haline gelen yarasa kolun 2016 yılında yeleklere de uygulanması sayesinde dilediğiniz şık ve rahat görüntüyü yaz mevsiminde de Sonbaharın hafif serin geçen günlerinde de yeleklerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle uzun tunikleriniz üzerinde çok şık bir görüntü oluşturacak olan yarasa kol yeleklerinizi üzerinizden hiç çıkarmak istemeyeceksiniz. Bunları sadece günlük yaşamınızda değil arkadaşlarınızla dışarı çıktığınızda, alışverişe gittiğinizde, misafirliğe gittiğinizde, işe ya da okula gittiğinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Önü düğmeli yelek modelleri: Belden bağlamalı ya da kemerli olmayan sadece ön kısmında iki ya da üç düğmeyle kapatılmış olan yelek modelleri de bu yılın trend yelek modelleri arasında olacak. Bunların kolsuz olması sayesinde içerisine dilediğiniz gibi gömlek ya da bluz giymenize olanak sağlıyor olmasının yanı sıra belden aşağıda kalan kısmında da bollaşmanın olması sayesinde hem etek hem de pantolonlarınızla rahatlıkla giyebilecek olmanız büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu salaş görüntü sayesinde sıcak günlerde bunalmanız söz konusu olmayacaktır.

Önü açık yelek modelleri: Özellikle etek ve pantolonlarınızla kullandığınız zaman daha modern bir görüntü oluşturmakta olan bu modeller uzun tunik ve tayt kullandığınız günlerde çok daha serin günler geçirmeniz konusunda sizi rahatlatacaktır. Sıcaktan bunaldığınız için kat kat giyinmek istemiyorsanız önü açık sade ya da desenli olabilen bu yelek modellerini kullanmanız sizin için çok daha doğru bir seçim olacaktır. Özellikle uzun şeritler halinde inen renk yelpazesi şeklindeki yelek modellerinin sizin için daha modern bir görüntü oluşturma bakımından avantajlı olacağını söyleyebilirsiniz. Ancak sadelikten yana olan bayanlar arasındaysanız lacivert, mavi ve zeytin yeşili gibi önü açık yelek modellerini tercih etmeniz de doğru bir seçim olacaktır.

Önü kısa arkası uzun yelek modelleri: Açık giyimli bayanların sıklıkla etek ve gömleklerinde kullanmış olduğu önü kısa arkası uzun trendi bu yıl tesettürlü bayanların giyimine de yansımış durumda. Ön kısmı kimi zaman bel ve diz arasında kalan kimi zaman da diz kapaklarında olan bu modellerde ön kısmının uzunluğuna göre arka kısmın uzunluğunun diz kapaklarına ya da dizle bilek arasına kadar uzandığını görebilmek mümkündür. Bu modellerde sıklıkla bel kısmında bir kemer ya da arası açık kalacak şekilde sadece ön kısmı kapatabilmek için kullanılmış olan şeritler olduğunu görebiliyoruz. Bu model daha çok genç bayanların tercih ettikleri modellerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

2016 Tesettür Yelek Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git