Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016 Tesettürlü Bayanlar İçin Çıtçıtlı Şal Modelleri

2016 Tesettürlü Bayanlar İçin Çıtçıtlı Şal Modelleri
12 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

2016 Tesettürlü Bayanlar İçin Çıtçıtlı Şal Modelleri

Yeni model, yeni eğilim derken moda dünyası bir ilki daha gerçekleştirdi.2016 Tesettürlü Bayanlar İçin Çıtçıtlı Şal Modelleri sizlere sunmaktayız. Tesettürlü bayanlar, son zamanlarda şal ve eşarp konusunda bağlama zorlukları yaşıyor, işe ve ya özel bir yere davet edildiklerinde hazırlanmaları epey zaman alıyordu. Bu durumda haberdar olan moda dünyası, yenilikçi tasarımcıları ile harekete geçti ve şal bağlama taktiğini daha kolay bir hale getirdi. Çıtçıtlı şal modelleri 2016 yılında bu sezon tesettürlü bayanları bir nebze de olsa rahatlatacak. Rahat, pratik, yapısı ile her kıyafete rahatlıkla kombine edilecek güzelliktedir.

Desenli-trend-çıtçıtlı-şal-modeli
Kadınlar bir vakitlerinin birçok kısmını şal ya da eşarplarını bağlamaya çalışırken öldürüyorlar. İğne ve firketeler ile defalarca tak çıkart olayını yaşıyorlar. Olmadı deyip her defasında başa dönüyorlar. Bu da onların hayatında sıkıcı oluyor, neredeyse günlerinin en güzel dakikalarını şal bağlamak ile geçirip, zaman kaybederek gidecekleri işe geç kalıyorlar. Artık son zamanlar içine düştükleri kaostan kurtulmak, özel yaşantılarında daha pratik olmayı hayal eder oldular. Artık hayalleri geçek olan tesettürlü bayanlar bir yandan kıyafet seçerken diğer yandan ise muhteşem buluşu ile gözler önüne serilen, çıtçıtlı şal modelleri sayesinde işinin çabucak bitmesi ile mutluluğu en derinlerde yaşayarak, güzelliğini aynada izleme şansını yakalayacak. Artık işe geç kalma sorunu yok, rahat bir şekilde seçeceği bone ile şal rengini belirleyerek çıtçıt kavramı ile bir kere de işlemini gerçekleştirecektir.

Mavi-renk-çıtçıtlı-şal-modelleri
Özellikle kapalı bayanlar için yeni çıtçıtlı şal modelleri kaliteden ödün vermiyor, ipeksi dokuması ile güzelliğinize ön ayak oluyor. Çok kolay ayarlanabilen, şalın kenar kısımlarına iki adet çıtçıt eklenmiştir. Bağlama esnasında katlama kısmına geçerken iki kenar ucun çıtçıtı sayesinde işlem hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Sizlerde bu sayede daha rahat edecek her kıyafetinize her renk şalı alabileceksiniz. Bu buluşu bulan daha sonra patentini alarak hayata geçiren Fazilet Özkan ‘ı tebrik ediyoruz. Tesettür giyimde işin en zor kısmını gerçekleştirerek, kapalı bayanların, özellikle yeni kapanmaya heves eden bayanlar bu konuda oldukça şanslılar. Artık gönül rahatlığı ile kapanabilir, en yeni eğilim 2016 çıtçıtlı şal modelleri ile harika bir görüntüyü elde edebilirsiniz.

2016 Tesettürlü Bayanlar İçin Çıtçıtlı Şal Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git