Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2016’in En Trend Pantolon Modelleri Nasıl Kombinlenmeli

2016’in En Trend Pantolon Modelleri Nasıl Kombinlenmeli
26 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

2016’in En Trend Pantolon Modelleri Nasıl Kombinlenmeli

Gündelik hayatta kullanım kolaylığı sunan pantolonlar, sanılanın aksine kolay kombinlemebilen parçalardan değil. Şıklığı hedeflerken tam aksi bir durum oluşturmamak için vücudunuza uygun pantolonları kullanmanız yerinde bir durum olacaktır.

Bu yılın da trend pantolonlarının içinde bulunduğu pantolonları nasıl kombinleyeceğiz, hep beraber inceleyelim.

Jean Pantolonlar

Her yaş gurubundan insanın kullanmak büyük zevk duyduğu pantolonlar arasında Jean pantolonlar gelir. Yıllarca güncelliğinden bir şey kaybetmeyen bu pantolonlar, her yıl farklı detaylarla karşımıza çıkmakta. Bu yıl boyfriend Jeanların oldukça revaçta. Ayrıca bu yıl; yırtık Jeanlar, taşlarla süslenmiş Jeanlar, taşlı Jeanlar, zımbalı Jeanlar de gençlerin en çok kullandıkları Jeanlar arasında gelmekte.

Jean pantolonlar ile birçok havaya bürünebilirsiniz. Spor sıklık isteyenlere spor şıklık sunarken, salaş şıklık isteyenlere salaş bir hava sunan Jeanlar her kesin gardırobunda olması gereken parçalardan. İster bir tişörtle kombinleyin ister sade bir gömlekle, Jeanlar her türlü kıyafetle uyumluluk gösteren ender parçalardandır.

Taytlar

Kadınların büyük bir bölümünün tercih ettiği parçalardan olan taytları kullanırken çok dikkat etmeli. Vücut proporsiyonunuza uygun değilse, şıklık bir yana çok itici bir görüntü çizersiniz. İster gündüz kullanın ister gece oldukça rahat parçalardan olan taytları kullanırken; uzun tişörtlerden, bluzlardan faydalanabilirsiniz.

İspanyol Paçalı Pantolonlar

Dönem dönem hayatımıza giren bu pantolonları kısa boylu bayanların tercih ederse çok yerinde bir karar vermiş olurlar. İspanyol paça pantolonları kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; pantolonun paçasının yere değmesi. Topuklu ayakkabılar ile kullanılan İspanyol paça pantolonlar, boyunuzu olduğundan çok uzun gösterecektir.

Dar Paça Pantolonlar

Oldukça riskli pantolonlar grubunda olan dar paça pantolonlar, kullananların bütün fiziğini gözler önüne serer. feminen bir hava çizen dar paça pantolonları, vücudunda fazlalıkları olanların kullanması çok yanlış bir karar olur. Bu pantolonları ceketle kombinleyeceğiniz gibi salaş bir bluzluda tamamlayabilirsiniz.

Geniş Paça Pantolonlar

Bu yıl birçok önemli markanın koleksiyonuna eklediği pantolon modellerinden olan geniş paça pantolonlar bu yıl çok trend. Geniş paça pantolonlar sizlere şıklığı sunarken aynı zamanda rahatlığı da vermekte. Geniş paça pantolonları sizlere kombinleme kolaylığı sunmakta. Ceketlerle kombin edebildiğiniz gibi tuniklerle de kombin edebilirsiniz. Özellikle sıcak yaz günleri için harika parçalardan olan geniş paça pantolonlar her bayanın gardırobunda olması gereken parçalardan.

Sigaret Pantolonlar

Bu yılın en trend pantolonları arasında olan sigaret pantolonlar ile zayıf görünmeniz mümkün. Bu yıl geniş bir renk skalasına sahip olan sigaret pantolonları topuklu ayakkabılar ile giymeniz yerinde bir karar olacaktır. Sigaret pantolonlar ile feminen bir hava çizebildiğiniz gibi daha spor bir halede bürünebilirsiniz. Bu pantolonları sade bir gömlekle kombinleyebildiğiniz gibi bir bluzla da tamamlayabilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış.

Desenli Pantolonlar

Bu yılda desenli pantolonların kullanıldığı bir yıl olacak. Desenli pantolonları kullanırken aklınızda bulundurmanız gereken en önemli nokta; kiloluysanız, küçük desenli pantolonları seçmek. Desenli her kıyafette olduğu gibi pantolonlarda da kombin yaparken, sade parçalar tercih etmek çok yerinde bir karar olacaktır.

Pantolonları nasıl kullanacağınızı bilirseniz bir o kadar daha şık ve alımlı olursunuz. Bacak boyu kısa olan biri düşük bel pantolon giymesi çok yanlış bir karar olurken, bacak boyu uzun olan birinin de yüksek bel pantolon giymesi o kadar yanlış bir karar olur.

Her bayan pantolon kullanacak diye bir kural olmadığını sizlere hatırlatmak isterim. Sizleri çok daha güzel gösterecek elbiselerin olduğunu bilmeniz gerekir. Pantolon bütün kusurları ortaya çıkaran parçalar arsında olduğundan, pantolon giymek isterseniz bir kez daha düşünmeniz yerinde bir karar olacaktır.

2016’in En Trend Pantolon Modelleri Nasıl Kombinlenmeli Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git