Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017-2018 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modası

2017-2018 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modası
1 Ekim 2017 tarihinde eklendi,

2017-2018 Sonbahar-Kış Ayakkabı Modası

 

2017-2018-sonbahar-kis-ayakkabi-modelleri

Ayakkabılar, bir kombinin en önemli tamamlayıcılarından biridir. Şık bir ayakkabı sıradan bir kombini bir anda zirveye taşıyabilirken, hiç hoş olmayan bir ayakkabı da şık bir kombini aşağı çekebilir. Bu nedenle ayakkabı seçimine özen gösterilmelidir. 2017-2018 sonbahar-kış ayakkabı modasına bakıldığında dikkat çeken, göz alıcı tasarımların olduğu görülecektir. Birçok sezonda trend olan alışılagelmiş modellerin yanı sıra birçok farklı modeller de görmek mümkün olacaktır. 2017-2018 sonbahar-kış ayakkabı modasının göze çarpan modellerinden biri parlak tasarımlı ayakkabılardır. Bu ayakkabılar taşlı, parlak veya parlak deriden yapılma olup oldukça ışıltılıdır. Ancak daha çok şık davetlere uyabilecek kombinlere göre olan bu tasarımlar , günlük tarzda da tasarlanmıştır.

2017-2018-sonbahar-kis-ayakkabi-modasi

Yani günlük giyilen bot, çizme gibi ayakkabı modellerinde dahi parlak tasarımlar görülecektir. Fakat herkesin tercih edebileceği modellerden olmayacağı kanaatindeyiz. Özellikle sadelikten hoşlanan bayanlar için pek de ideal modellerden değildir. Daha çok ışıltıyı, süsü seven hanımların kullanacağı bir modeldir. Ancak sadelikten hoşlananlar da bu ayakkabılarla şık kombinler oluşturabilir. Mesela şık bir siyah düz elbise ile birlikte bu ayakkabılar oldukça şık ve zarif bir görünüm oluşturacaktır. 2017-2018 sonbahar-kış ayakkabı modası trendlerinden biri de askeri botlardır. Aslında birçok dönem trend olan bu ayakkabılar 2017-2018 sonbahar-kış döneminde de sıklıkla görülecektir. Askeri stil botlar hemen hemen her boyutta vardır. Bilhassa zarif bağcıklarla hareketlendirilen askeri botlar daha çok tercih edilen modellerden olacağı izlenimi vermektedir.

2017-2018-sonbahar-kis-ayakkabi-modasi-

2017-2018 sonbahar-kış ayakkabı modasında kovboy tarzı modern ayakkabılar da trendler arasında olacaktır. Bu tarz ayakkabılar ise daha çok koyu tonlarda tasarlanmıştır. Bu sezon diz üstü, boyu olağan uzunluğa göre daha uzun boyuttaki çizmeler de vitrinleri süsleyecektir. Bu model ayakkabılar hem çeşitli desenlerde, hem tek renk olarak tasarlanmıştır. Bu modellerde bilhassa krem,siyah, mavi, turuncu, kırmızı, mavi renkler sıklıkla görülecektir. 2017-2018 sonbahar-kış sezonunda kırmızı ayakkabılar da trendler arasında yer alacaktır. Bunun yanı sıra değişik tarzda topuklara sahip ayakkabılar sezonun fark yaratan modellerinden olacaktır. Bu modellerde ayakkabının topuk kısımları olağanın dışında, farklı şekillerde tasarlanmıştır.

2017-2018-sonbahar-kis-ayakkabi

Sezonun farklılıklarından bir diğeri de ipek ve saten görünümlü ayakkabılardır. Aslında bu tarz ayakkabılar pek rastlanan modellerden değildir. Ancak bu sezonun dikkat çekenlerinden olacaktır. Yalnız herkesin tercih edeceği modeller arasında olmayabilir. Birçok sezon trendler arasında sayılan büzgülü çizmeler bu sezonun da trendlerinden olacaktır. 2017-2018 sonbahar-kış ayakkabı modasında kadife ayakkabılar da sıklıkla görülecektir. Kadife üzerine işlenmiş desenlerle ayakkabılara hareket katılacaktır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git