Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017-2018 Tesettür Abiye Elbise Trendleri

2017-2018 Tesettür Abiye Elbise Trendleri
3 Ekim 2017 tarihinde eklendi,

2017-2018 Tesettür Abiye Elbise Trendleri

 

2017-2018-tesettur-abiye

Son yıllarda tesettürlü bayanlar için tasarlanan abiye elbise modellerinde de çok farklı modellerr rastlanmaya başladı. Tesettür abiye elbiselerinde de birbirinden farklı model ve renklerde, oldukça tarz modeller vitrinleri süser hale geldi. 2017-2018 tesettür abiye elbise trendleri arasında da farklılıklar görmek mümkündür. Bu sezon tasarımcılar, tesettür abiye elbiselerinde zıt renklerin kombinine yöneldi. Bunun yanı sıra tekdüze etek modelinden uzaklaşılarak İspanyol paça keten pantolon ile tasarlanan abiye elbiseler yükselişe geçti. 2017-208 tesettür abiye elbiselerinde ön plana çıkan renklerin başında mor rengi gelmektedir. Birçok abiye elbisede mor rengi ve tonları sıklıkla kullanılacaktır. Bu sezon tesettür abiye elbiselerinde her ne kadar koyu renkler yoğunlukta kullanılacak gibi görünse de, krem rengi ve tonları da sıklıkla kullanılacaktır.

2017-2018-tesettur-abiye-elbise-trendleri

Tesettürlü hanımlar için aslında en önemli şey eşarp kullanımıdır. Dolayısıyla doğru eşarbı seçmek de çok önemlidir. Ancak 2017-2018 tesettür abiye elbise trendleri arasında klasik eşarp kullanımının yerini şal bağlamak alacaktır. Yani abiye elbiseye uygun bir şal bağlamak, trende uygun ve daha modern bir görünüm oluşacaktır. Şallarda ise güpür detayları sıklıkla görülecektir. Tesettürlü hanımlar bu sezon mağazalarda güpür detayları ile bezenmiş çeşitli renklerdeki şalları görecektir. Her sene olduğu gibi 2017-2018 döneminde de ayakkabılar fark yaratacaktır.

2017-2018-tesettur-abiye-elbise

2017-2018 tesettür abiye elbise trendleri arasında her zaman olduğu gibi topuklu ayakkabılar da olacaktır. Bu sezon topuklu ayakkabılar şıklığıyla göz dolduracaktır. Bu dönem sonbahar tesettür abiye elbiselerinde somon, füme, kahve tonları ve beyaz da vitrinleri süsleyen renkler arasında olacaktır. Tesettür abiye elbiselerin olmazsa olmazı işlemelerdir. Ancak işlemeler hakkında şu an detay vermek pek doğru olmasa gerek. Bunun için modayı takip eden hanımlar 2017-2018 döneminde trend olacak işleme detayları geldikçe bunu takip etmelidir. Aksesuar seven hanımları bukonuda farklı trendler karşılayacaktır. El zincirleri uygun abiye elbiselerle birlikte kullanıldığında oldukça şık bir detay oluşturacaktır.

2017-2018-tesettur-abiye-elbise-trendler

Bu sene baş aksesuarlarını da, tesettür abiye elbiseleri tercih eden bayanlarda görmek mümkün olacaktır. Üstelik bu seneki baş aksesuarları hem çok şık hem de dikkat çeken bir görünüm sergileyecektir. Bilhassa taç görüntüsü verecek baş aksesuarları tesettür abiye elbiselerinde çok şık duracaktır. Görüldüğü üzere 2017-2018 tesettür abiye elbise trendlerinde değişiklikler olacaktır. Hem renklerde hem modellerde görülen farklılıklar , hanımların beğenisine sunulacaktır. Modayı ve trendleri takip eden hanımlar da alışverişlerini bu doğrultuda tamamlayacaktır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git