Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Abiye Modelleri

2017 Abiye Modelleri
3 Eylül 2017 tarihinde eklendi,

2017 Abiye Modelleri

 

 

2017-abiye-modelleri-tesettur-islemeli

Bayanlar 2017 abiye modelleri merak etmektedir. Sizler için 2017 abiye modelleri olarak hem kısa ve hem de uzun abiye çeşitleri yazacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Parlak taşlar bu sene çok modadır. Siyah renkli mini bir abiye üzerindeki beyaz parlak taşlar çok şık ve bayanları da oldukça göz alıcı göstermektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Çok tarz giyinmeyi seven bayanlar bu model abiyeyi tercih edebilirler. Diğer bir modalara geçelim. Bildiğiniz gibi zümrüt yeşili geçen yıldan itibaren çok modaydı.

2017-abiye-modelleri-islemeli

Bu yılda zümrüt yeşili yine moda olmaktadır. Abiyeler de renk olarak daha çok zümrüt yeşili seçilir. Zümrüt yeşili rengi ile çok dikkat çeken bir renk olduğu için üzerinde çok fazla desen tercin etmeniz uygun görmüyoruz. Daha çok mini ve sade olması daha şık gösterecektir. Bunu sakın unutmayınız. Zümrüt yeşili bir abiye kalın kemer askılı ve mini modeli ile harika göstereceksiniz. Başka bir abiye modelinde kolları dantelli olan, eteğinin ucu da dantelli olan bir abiye modeli var. Bu abiye modeli daha çok gece davetlerde uygun görülür. Kollarının ucu kafdanlı olan, kolları uzun ve dantelli olan bu model harikadır.

2017-abiye-modelleri-tesettur

Renk olarak siyah ya da lacivert tercih edilir. Bu abiye modellerinin boyu minidir. Her yıl binlerce abiye modelleri tasarlanır Aklınızdaki ve hayallerinizdeki gibi abiye modellerini bulabileceksiniz. Yapmanız gereken şey bu siteyi ziyaret etmek ve bu siteden abiye modellerini incelemektir. Abiye fiyatları ise iki yüz yetmiş dört liradan itibaren başlamaktadır. 2017 abiye modelleri arasında turkuaz renginde olan omuz kısmı dekolteli olan yeni abiye modelleri de vardır. Bu model abiyenin bel kısmı dar omuz kısmı dekolteli olan bu abiye ile karşılaşacaksınız. B model abiyenin her renkleri mevcuttur.

2017-abiye-modelleri

Her yıl olduğu gibi V yakalı ve etek modeli tüllü olan abiyeler de çok şıktır. Bu model abiyenin bu yıl ki rengi saks mavisidir. Simli ve omuz kısmı dekolteli olan abiyelerin fiyatları üç yüz on liradır. İnce belli bayanlara çok yakışacaktır. Balık abiye modeli sevenler için bu yıl sırt kısmının dekolteli olması ile çok dikkat çekici olmaktadır. Bu balık abiye modellerinin de her rengi de bulunmaktadır. Geçen yıl olan önü kısa ve arkası uzun model olan abiyeler bu yıl da kaçmaz. 2017 abiye modelleri daha çok balık çeşitli vardır. Balık modelli abiyeler çok sevilmektedir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git