Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 eşarp modelleri

2017 eşarp modelleri
23 Mayıs 2017 tarihinde eklendi,

2017 eşarp modelleri

 

Tesettür giyim, artık günümüzde pek çok bayanın tercih ettiği giyim tarzları arasında yer alırken, elbette ki bu giyim için tercih edilen pek çok farklı tip kıyafet bulunmaktadır. Bu kıyafetlerin yanı sıra beraberinde hem aksesuar olarak hem de kapanma olarak kullanılan 2017 eşarp modelleri tüketicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bu yazımızda modeller ve çeşitler hakkında bazı bilgiler vermek gerekirse, şunlardan bahsedebiliriz. İpek eşarplar İnce yapısı ile genel olarak yaz aylarında tercih edilmesinin yanı sıra yine kış sezonuna uygun olan pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Parlaklığı ve esnek yapısı ile pek çok bayanın tercihleri arasında olurken, farklı renk seçeneklerinin de bulunması tercih sebeplerinden olmaktadır.Genel olarak ipek eşarplar tercih edilirken, çeşit ve şekil olarak bazı eşarp seçeneklerine, 2017 eşarp modelleri olarak şöyle ulaşabilirsiniz.

2017-esarp-modelleri-cicek-desenler

• Piramit eşarp modelleri

• Krep eşarplar

• Tafta eşarp

• Püsküllü eşarp modelleri

• Düz varaklı modeller

• Prenses eşarp modelleri

• Tül tasarımlı eşarplar

• Kışlık eşarplar

• Şal tasarımı modeller

2017-esarp-modelleri-

Gösterişli modeller Her ne kadar tesettür giyim için gösteriş tercih edilmese de, yine de kıyafetlerinize uygun olan bazı zamanlar bu modellere göz atmak isteyebilirsiniz. Renkleri ile birlikte oldukça dikkat çekici modeller bulunuyor olurken, elbette ki püskül detayları ile pek çok farklı ürün arasından da seçimler yapabilirsiniz. Püsküllü eşarp modelleri Yine 2017 eşarp modelleri arasında, püskül detaylarına sahip ürünlere de farklı renk seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Püsküllerin uç kısımlarında bulunan boncuk, inci ve taş detaylar ürünlerin modernize edilmiş halini ortaya çıkarırken, eşarp modelinde desenler de yer alabilmektedir. Yine düz ve desensiz eşarp modelleri de bu yılın tercih edilenleri arasında.

2017-esarp-modelleri

Varaklı eşarplar Süslemelerinde varak detaylarına yer verilmiş rengârenk modeller arasından da seçimler yapılabilir. Yine 2016 yılının sonlarında olmamız ile birlikte moda tasarımcılarının en gözdeleri arasında yer alan varaklı modeller, 2017 kreasyonları olarak açıklanırken, pek çok sektörde öncü firma tarafından sizlere sunulabilecektir.Görsel öğelerden yardım alarak, bahsedilen tüm bu ürünler hakkında bilgilere daha kolay ulaşabilir, kendi tarzınızı ve zevkinizi ortaya koyabilirsiniz. Modelleri, renkleri, kumaşları ve sahip oldukları dokuyla birlikte kullanılan eşarplar bayanlara oldukça farklı bir görünüm katabilmektedir. Bu nedenle de tarzınızı yansıtabileceğiniz doğru eşarp modellerini seçmenin önemi unutulmamalıdır.

2017-esarp-modelleri-siyah-beyaz

Kombinlerinizi tamamlayacak olan eşarplar için oldukça farklı renk, desen ve modelde ürün bulunmaktadır. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilecek modelleri bulabileceğiniz 2017 eşarplar pek çok bayanın ilk tercihi olmaktadır. Kaliteli, yumuşak ve canlı renk dokusuyla uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler sunulmaktadır. Özel renkleri ve tasarımlarıyla pek çok bayanın ilgisini çeken bu eşarplar hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılabilecek tasarımları ya da farklı koleksiyonları ile birbirinden farklı modeller sunmaktadır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git