Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri
24 Nisan 2017 tarihinde eklendi,

2017 Gelinlik Modelleri

2017-gelinlik-modelleri-onu-kisa

Yeni gelinin adaylarının yepyeni gelinlik modelleri arayış içinde olmaktadırlar. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. 2017 gelinlik modelleri için bu siteye girip yepyeni modelleri inceleyebilirsiniz. Öncelikle kabak etekli gelinlik modelleri her bayanın favorisinde yer almaktadır. 2017 gelinlik modelleri olarak beyaz tüllü ve sade kabanlı etek modelinizde ki gelinlikle aslında çok şıktır. Tesettürlü bayanlarda kabanlı etekli gelinlikler tercih etmektedirler. Straplez gelinlik modeli seven bayanlar için de straplez bölümünün taşlı olması ile en çok dikkat çekilen modellerinin sayılır. Bazı gelinlik modellerinden sayılır. Bazı gelinlik modellerinden straplez dantel işlemeli de vardır. 2017 gelinlik modelleri V yakalı modelin diğer adı prenses modelidir. V yakalı olduğu için beyin kısmı aynı şekilde V şeklinde açık olmakta ve kısa kollu olmaktadır. Bunu sakın unutmayınız. Aynı şekilde V yaka olan kısmı ince dantel işlemeler ile çeşitli bir modeli tercih ederek daha şık ve gösterişli olabilirsiniz. V yakasında dantel işlemeli model olduğu gibi taşlı modeli de bulunmaktadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

2017-gelinlik-modelleri-straplez

Gelinliklerin rengi krem ve beyaz olmaktadır. Genellikle krem ve kirli beyaz renkleri tercih edilir. 2017 yılında duvaklar çok uzun modelde olarak çok dikkat çeken ve aynı zamanda çok da büyüleyicidir. Gelinlik modelleri seçtiğiniz zaman duvak modeli seçiminde çok iyi yapmanız gerekmektedir. Tesettürlü bayanlar için de kolları dantel taşlı işlemeli olan modellere bayılırlar. Ayrıca da tesettürlü bayanlar krem rengini daha çok almaktadırlar. Bu 2017 yılında özellikle balık elbise modelindeki gelinliklerde çok tarz ve büyüleyicidir. Balık elbise modelindeki gelinlikler her yıl olduğu gibi özellikle bu yıl da çok tercih edilen gelinlik modelleridir. Binlerce yepyeni gelinlik modelleri ile karşınızdayız. Sütyen yakalı gelinlikler de çok beğenilerek giyilen ve seksi de görünmenizi sağlayacak olan gelinlik modellerinden olmaktadır. Evlenecek olan gelin adayları gelin modelleri seçimi yaparken çok zorlanmaktadır.

2017-gelinlik-modelleri-tesettur

2017 yılında A kesim olan gelinliklerde çok göz alıcıdır. Bu yüzden de artık A kesimli gelinliklerde çok incelenen ve satılan gelinlik modelleridir. Gelinlik modeli seçerken kendinize yakaşacak olan ve tarzınıza da yakın olan modelleri alırsanız sizlere daha çok yakışacaktır. A kesim modelindeki gelinlik her bayanın tarzına yakın olduğunu düşünüyorum. Çünkü tüm bayanlar yırtmaç modelıni sever. Bu yüzden de A kesimli modelindeki gelinlik çok değişik ve çok da büyüleyici olmaktadır. Eteğinde kesim olan modeli gelinlikler 2017 yılına damgasını vurmuştur. Gelinlik modelleri hakkında kafanızda soru işaretleri varsa bu sitemizdeki yazılardan bilgi alıp öğrenebileceksiniz. Belden aşağısı dar olan elbiseler bu yıl daha çok göreceksiniz. A kesim modelindeki gelinlik rahat mı diye soranlar için hemen söyleyelim. A kesim modelindeki gelinlikler gerçekten de çok rahat bir elbisedir.

2017-gelinlik-modelleri-v-yaka

Kullanımı rahat olduğu için her bedende de bu model gelinlik bulabilirsiniz. Bundan dolayı da A kesim gelinlik modeli tercih edilen gelinlik modeller arasındadır. A kesim modelindeki gelinlikler her vücut tipine uygundur. Ayrıca minyon tipli olan bayanlar için daha çok uyum sağlamaktadır. Eğer kalça ve basenleri de genişse A kesim modeli gelinlik tam size göredir. Elma tipli vücutlar için de çok ideal bir modeldir. Yinede eğer vücudunuzdan emin değilseniz bu A kesim modelindeki gelinlikleri giyebilirsiniz. Göğüslere de bu model gelinlik daha bir güzellik katmaktadır. Belden aşağıya indiğiniz zaman da şık ve eğer isterseniz korsede kullanabilirsiniz. A kesim gelinlik modelleri için sitemizden de bakabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git