Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Gömlek Modası

2017 Gömlek Modası
1 Eylül 2017 tarihinde eklendi,

2017 Gömlek Modası

 

 

2017-gomlek-modasi-tesettur

Bu sayfada aradığınız gibi gömlek modelleri bulabilirsiniz. 2017 gömlek modası için bu siteyi incelemeniz gerekmektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bu yıl beyaz gömlek çok modadır. Hatta yaka kısmı da koyu mavi renkte olan bu gömlek yaz aylarının da vazgeçilmezi olmaktadır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. İki bin on beş yılından beri beyaz gömlekler çok moda olmuştur. Bunu sakın unutmayınız. Bu yıl trend modası olarak klasik gömlekler daha çok tercih edildiğini biliniz. Çünkü beyaz renk gömlekler her renk pantolonlar üzerine de giyilmektedir. Beyaz gömlekler aynı zaman da kot şortların üzerine de giyilmektedir. Ayrıca her bayanın da giyim tarzına da uyan bir modeldir. Beyaz renk gömlekler pantolon dışında hem mini hem de uzun etekler üzerine de giyilebilir.

2017-gomlek-modasi-ekose

Sonbahar aylarında bayanların vazgeçilmezi ise şifon gömleklerdir. Hem de fiyatı da çok uygun olmaktadır. Ünlülerde de gömlek modası vardır. Hatta bazı yabancı ünlüler şortsuz ve pantolonsuz da uzun gömlek giymektedirler. Hem de çok tarz duruş sağlamaktadır. 2017 gömlek modası olarak da gömlek düğmeleri ve gömlek yakaları pembe ya da başka renk olan gömlekler çok dikkat çeken gömlek modasıdır. Bir başka gömlek modeli olan dantelli deseninden de bahsedelim. Bu model ise göğüs kısmının sadece dantel ile kaplanmış olan modeldir. Bu gömleğin de renkleri mevcuttur.

2017-gomlek-modasi-tesettur-yesil

Krem rengi gömleklerin yakaları altın sarısı taşlı olan ve göğüs kısmı da siyah dantelli olan modeli de oldukça dikkat çekici olmaktadır. Beyaz gömleklerin modelinde v küçük puanlı siyah benekler de çok şıktır. Hem günlük olarak hem de şık mekanlar da giyilebilen modellerdir. Beyaz gömleklerden başka renkli gömleklerde vardır. Pembe gömleklerde bu yıl çok ayrı bir yeri vardır. Bayanlar yaz aylarında hava ısınır ısınmaz pembe renkli gömlekleri giymeye başlarlar. Hem de kareli ve çizgili gömleklerde çok harikadır. Kareli gömlek modellerinde kırmızı renk daha çok bayanlar tarafından ilgi çekilmiştir.

2017-gomlek-modasi-desenli

İki çeşit renkli gömleklerde bulunmaktadır. Bu gömleklerin kolları siyah ve geniş kol kısımları beyaz olan gömleklerde çok muhteşemdir. Gömlek derken tşört şeklinde de gömlek modelleri vardır. Yaz aylarında daha çok renkli gömlekler seçilirdi. Bayanlar hem cıvıl, cıvıl hem de enerjik görünmüş olacaklardır. Olmazsa olmazı da siyah renk gömleklerdir. Siyah gömlekler hem sade ve hem de beyaz benekli modelleri ile bayanları çekici gösterir. 2017 gömlek modası için bu siteden her bilgiyi bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git