Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 İlkbahar Yaz Viskon Tesettür Modelleri

2017 İlkbahar Yaz Viskon Tesettür Modelleri
21 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

2017 İlkbahar Yaz Viskon Tesettür Modelleri

2017 yılının en çok tercih gören elbise ve pantolon tarzları arasında viskon kumaşlar ön plana çıkıyor. Penyeden önce gelen bu kumaş tarzı vücuda oturmayan ve penye kadar esnek olamayan tarzı ile kadınların bir numaralı tercihi sayılabilir.Tesettür-viskon-model-elbise

Günlük giyim ve sokak modasında da sıkça rastlanabilecek olan bu modeller son zamanlarda kadınların rahatlık için tercih ettiği denim modellerin de yerini almaya başladı.

2017 viskon tesettür modellerinin en güzel elbise tarzları bel kısmı kuşaklı, eteği belden inci pileli veya kloş olarak stile edilen tarzlar. Bu modeller gezme ve alışveriş esnasında sıkça kullanılan elbise tarzları.

Bu tarz modellerin altına genellikle babet, flat topuk veya stiletto tarzı ayakkabılar tercih ediliyor. Kombinde zengin tavırlar takınmak isteyenler için üste baharlık, ince ve zıt renk bir ceket tercih edilebilir.

Bu tarz modellerin natürel olan renkleri de mevcut. Viskon elbise modelleri genellikle açık renk ve floral desenli olarak tercih ediliyor.

Açık renk zemin üzerine daha çok pembe, pudra, mavi ve su yeşili çiçek desenleri bahar dalları ile birlikte batik baskı şeklinde kumaşa uygulanarak son derece şık ve tarz bir görüntü ortaya koyuyor.

Orta yaşın üzerindeki bayanlarda daha çok koyu renkler hâkimken genç bayanların tercihleri viskondan yana pek yok.
Tesettür-modeli
Genç bayanlar daha elastikiyeti yüksek olan penye kumaşları tercih ediyor. Penye kumaşlarda genellikle tek renkler hakim fakat üzeri bolero tarzı küçük giyim eşyası ile kombinlenebiliyor. Bu tarzların altına genellikle spor ayakkabı tercihleri yapılıyor. Tesettür-viskon-modelleri

Aksesuar olarak kemer ya da zincir kullanılıyor. Viskon kumaşlarda aksesuar tercihleri genellikle natürel tarzı yansıtan tek renk kıyafetlerde sağlanıyor. Bu modellerde mini ceketler, kol manşetlerinde çift sıralı düğmeler kullanılabiliyor.

Viskon tesettür pantolon modelleri genellikle büyük çiçek desenli veya dirsek altından başlayan farklı desenler, ekose desenleri gibi çeşitli süslemeler ile kullanılabiliyor. Bu tarz pantolonların kesimleri genellikle geniş boru paçalardan oluşuyor.

Bel kısmı lastikli kullanılan modellerin yanında kemerli ve bağcıklı modeller daha revaçta. Kolsuz kullanılan modellerde organze tül modellerine sahip değişik bolerolar veya mini ceketler kullanılabiliyor.

Net olarak tarzını yansıtan bayanların renk tercihleri canlı ve sıcak tonlar. Bu tonları takip eden desenler ise floral, oduncu, asimetrik çizgiler.

Daha çok siyah üzerine kırmızı veya kırmızı üzerine siyah desenler ile karşımıza çıkan bu modellerin eşarp tercihleri tek renk.

Özellikle vizon renkli eşarplar tarzını yansıtan kadınların trend kombin parçası. Bazı modellerin ise sadece etek kısmı viskon, üst kısmı ise elastan karışımı viskos kumaştan üretiliyor.

İki parçalı kombin havasını veren bu modeller oldukça hoş ve havalı tarzları ile toplum içinde direkt fark edilen bir duruşa sahip. Modelin ayakkabı tercihleri stiletto.

2017 İlkbahar Yaz Viskon Tesettür Modelleri Resimleri

Tesettür-kombini

Tesettür-viskon

Tesettür-viskon-modeli-kombini

Tesettür-viskon-modeli-kombinleri

Tesettür-viskon-model-kombin

Trend-kombinleme

Trend-viskon-elbise

Trend-viskon-elbise-tesettür

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git