Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Kış Tesettür Modası

2017 Kış Tesettür Modası
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

2017 Kış Tesettür Modası

Kapalı bayanlar 2017 yılının gelmesi ile ilgisi kış modasına yöneldi. Bir çok çeşit, renk ve trendle tesettür giyim sizlerle.
 *Kaplar, Trençkotlar, Pardesüler
Bu soğuk günlerde içimizi ısıtacak trendlerle 2017 kış modası farklı dikim farklı kesim renk ve modellerle kap, trençkot, pardesüye gelmiş bulunuyor.
 Pardesüler:
Rahatlığın ön planda olduğu bu yılda pardesü modelleri daha çok spor kesimlerle karşımıza çıkacak. Koyu renklerle tanıdığımız pardesüler bu yıl daha renkli ve canlı bir havaya bürünüyor. Yan fermuarlı, büyük cepli, asimetrik kesim, büyük düğmeliler olmak üzere bir çok çeşidi mevcuttur. Renk olarak geçen yıllar kahve rengi, siyah, koyu mavi tonlar, lacivert gibi renkler tercih edilirken 2016 yılında en çok vizon, taba, bordo, toz pembe, açık mavi haki gibi renkler tercih edilmeye başlandı..
Trençkotlar:
Sonbahar/ilkbahar gibi ara mevsimlerde tercih edilen trençkotlar farklılığa pek yanaşmasa da renk olarak yeniliğe açık olduğunu, değişimi kabul ettiklerini gösteriyorlar. Genelde vizon, siyah renklerden oluşan trençkotlar bu yıl mavinin tonları, pembenin açık tonlarıyla karşımıza çıkıyor.
 Kış-tesettür-moda
Kaplar:

Daha çok sportif takılan bayanların tercihleri arasında yer alan kaplar bu yıl hemen hemen herkesin zevkine uyacak şekilde tasarlanmış. 2016 ile kaplara biraz daha ciddi bir hava getirilmiş. Her rengi bünyesinde barındıran kaplar model olarak hayli fazla. Kare desenli, asimetri kesim, belden oturtmalı kaplar,kapri kollu kaplar, kot kaplar, kadife kaplar ve daha bir çok kap modeli .

 *2016 Eşarp Modelleri 
Geçtiğimiz yıllarda eşarptan şala kayan kitle bu yıl tam tersi bir hareket sergileyecek ve şaldan eşarba hareket başlayacak. Eşarp çeşitlerinin fazlalaşması bu modelin rağbet görmesine neden olmuştur. 2016 yılında en çok tercih edilmesi tahmin edilen model kare kesim eşarp modelidir. Bu yıl en dikkat çekecek olan eşarp, kesimi sayesinde dikkatleri üzerine toplayabilir. Diğer bir model ise şifon eşarplar. Dikkatleri üzerine toplayacak yeni trend şifon eşarp şimdiden çokça satılmaya başladı. Eşarp olarak son ilgi çekici trend ise kendinden desenli eşarplar..

Kış-tesettür-modası
*Kabanlar, Ceketler, Yelekler, Hırkalar

Kabanlar: Kışın bir çok bayanının dış giyim olarak tercih ettiği kabanlar yeni yılın gelmesiyle farklı tasarımlara büründü. Genel olarak koyu trendlerden oluşan kabanlar 2016 yılında ise en çık canlı renklerle beğenilere sunuluyor. Pembe, sarı, haki, yeşil, mavi, toz pembe özellikle yavru ağzı ile karşımıza çıkıyor. Düğmeli, fermuarlı, yalancı cepli, omuz püsküllü, deri detaylı, kare desenli, uzun çizgili kabanlar en çok tercih edilenler arasında yerini almaya başladı bile..
Ceketler: İş kadını havası oluşturan ceketler uzun kalem eteklerin üzerine giyildiği zaman mükemmel bir görüntü oluşturuyor. Kumaş ceketlere bu yıl kot ceketler dahil oldu. 2016’te yarım kot ceketler tercih edilirken bu yıl yarım ceketler yerini uzun ceketlere bırakıyor. Hatta normal ceketten biraz daha uzun maskülen bir hava yaratan ceketler de bu yıl tercih edilenler arasında olacak. Her renginin mevcut olması ceketi biraz daha cazip kılıyor fakat bu yıl ceket renginin lacivert, yavru ağzı, toz pembe ve vizon olacağı tahmin ediliyor.
Yelekler: 2016 yılında da fazlaca gördüğümüz yelekler bu yıl da tercih edilenler arasında yer alıyor. Daha çok sonbahar mevsimlerinde tercih edilen yelekler bu yıl daha çok ilkbahar mevsiminde tercih edilecek. Uzun gömlekler üzerine kombinlenen yelekler 2017 ilkbahar mevsiminde kalem etek ve dar gömnleklerle tercih edilmesi tahmin ediliyor. Daha çok vizon, haki renkleri yelek rengi olacak gibi görünüyor.
Hırkalar: Kış, sonbahar, ilkbahar mevsimlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan hırkalar bu yıl daha kalın bir tarzla karşımıza çıkıyor. Salaş hırkalar tılın trendlerini oluşturuyor..
2017 yılının tesettür kış modası bu çizgide devam ediyor.Tesettürlü  bayanlar modaya ayak uydurmak istiyoruz diyorlarsa yazılanlardan hareket ederek 2017 kış modasına dahil olabilirler.

2017 Kış Tesettür Modası Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git