Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Şal Modası

2017 Şal Modası
23 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

2017 Şal Modası

Kadınlar arasında en çok tercih edilen aksesuarlar arasında şallar yer alıyor. Şallar, artık kış aylarının yanı sıra yaz aylarında da kıyafet tamamlayan aksesuarlar olarak kullanılıyor. Kıyafetine estetik ve şıklık katmak isteyen kadınlar her mevsim şal kullanmayı tercih ediyorlar. 2017 yılında da farklı renk, desen ve boyutlarda; örgü ve kumaş şallar göze çarpıyor.

Kış aylarında sıklıkla kullanılan şallar olarak örgü şallar göze çarpıyor. Çeşitli renk ve modellere sahip örgü şallar arasında çiçek desenli modellerin öne çıktığını görüyoruz. Koyu zemin üzerine değişik renk ve büyüklükte olan çiçekler, şala farklı bir hava katıyor. Yine örgü şallarda farklı düz renklerin de hâkim olduğunu görüyoruz.  Örgü şallarda en çok kullanılan modeller ise üçgen modeller oluyor. Örgü şallar, montların üzerinde çeşitli bağlama modelleriyle hanımları şık bir görüntüye ulaştırıyor. 2017 yılının kış aylarında örgü şalların yanında çift taraflı şalların da kullanıldığını görüyoruz. Çift taraflı şalların, düz renklileri ve kareli desenlileri en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Son yıllarda tercih edilen polar şallar ise çeşitli renk seçenekleriyle beğeni topluyor.

Trend Renkte Şal Kombini

Trend Renkte Şal Kombini

Yaz aylarında farklılık yaratmak isteyen hanımlar, çeşitli aksesuarların yanında şal kullanmayı da tercih ediyorlar. 2017 şal modasında en çok ipekli şalların ön plana çıktığını görüyoruz. Dikdörtgen ve kare modellere sahip ipek şallar, hanımların favorileri arasında yer alıyor. Birbirinden değişik ve canlı renklere sahip fularlar da yaz aylarında hanımları muhteşem bir görüntüye ulaştırıyor. Yine yaz aylarının gözdesi pamuklu şalların da her tür kıyafetle kombini yapılabiliyor. Pamuk şallar da en çok tercih edilen renkler ise düz ve canlı renkler olarak öne çıkıyor. Şifon şalların zarif görüntüsü ve dokusu da hanımları kendine çekiyor. Çiçek desenli ve düz renkli şifon şallar, 2017 yılında en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yerine alıyor.

Renkli Şal Modası

Renkli Şal Modası

Kuşkusuz ki tesettür giyiminin en önemli parçalarından birisi de şallar. Modayı takip eden tesettürlü hanımlar da şal seçimine çok önem veriyorlar. 2017 yılı tesettür modasında ipek şalların ön plana çıktığı görülüyor. İpek şallarda daha çok düz renklerin tercih edildiği görülüyor.

2017 Şal Modası Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git