Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Sonbahar Gelinlik Trendleri

2017 Sonbahar Gelinlik Trendleri
5 Ekim 2017 tarihinde eklendi,

2017 Sonbahar Gelinlik Trendleri

 

2017-sonbahar-gelinlik-trendleri-tesettur

2017 yılının yavaş yavaş sonbahar mevsimine geldiğimiz şu günlerde sonbahar trendleri hakkında da ipuçları gelmeye başladı. Bu trendler arasında en önemlilerinden biri de gelinlik trendidir. Sonbahar da evlenecek olanlar gelinlik trendleri hakkında bilgi toplamaya başladı. Şık, zarif ve modern bir gelin olmak isteyen hanımlar gelinlik seçmeden önce trendler hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler. İşte bu yazıda da 2017 sonbahar gelinlik trendleri hakkında bilgi verilecektir. 2017 sonbahar gelinlik trendleri arasında göze çarpanlardan ilki fiyonk hakimiyetidir. Bu sezon gelinliklerin de büyük fiyonklar sıklıkla görülecektir. Bu sezon gelinliklerin de genç dokunuşlar göze çarpacaktır. Aplike ve çiçekler yine trendler arasında olup, bunun yanı sıra danteller ile kapalı transparan detaylar ve viktoryen tarzı yakalar da sezonun trendleri arasında olacaktır.

2017-sonbahar-gelinlik-trendleri

2017 sonbahar gelinlik trendlerinde gelinliklerde 3 boyutlu dokular hakim olacaktır. İnce danteller üzerine bezeli güpürler, aplikeler, çiçekler , büyük fırfırlar,makrome işlemeler vitrinlerde görmeye alışacağımız detaylar arasında olacaktır. 2017 sonbahar gelinlik trendlerinden bir diğeri de püsküller ve kat kat tüllerdir. Aslında daha çok dans kıyafetlerinde gördüğümüz bu detaylar , dans etmeyi seven gelinlerin oldukça hoşuna gidecek modellerden olacaktır. Bu sezon gelinliklerin de asimetrik etekler tasarımcıların gelinlik tasarımlarında sıklıkla yer verdiği kesimlerden olacaktır. Bu modeller arkası uzun , özü kısa olup genellikle fırfır detaylarıyla hareketlendirilmiş modeller olacaktır. Bu modeller hem yüksek bel hem de düşük bel olarak tasarlanmıştır. Ancak bacak boyu kısa olan gelinlerin bu modellerde yüksek bel gelinlikleri tercih etmeleri daha uygun olacaktır.

2017-sonbahar-gelinlikler-tesettur

2017 sonbahar gelinlik trendleri arasında kısa gelinlik modelleri de bulunmaktadır. Bu model gelinlikler son yıllarda daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Ancak yine de uzun modellere göre daha az tercih edilmektedir. Kısa gelinlikler arasında mini etekler, çan kesimli etekler gibi farklı kesimler olacaktır. Ancak bunlar içinde en göze çarpanı A kesimli diz altı çan etekli kısa gelinliklerdir. Vintage model bu gelinlikleri tercih eden gelinler, tüllü şapka veya farklı gelin tokaları gibi saç aksesuarları kullanırlarsa daha güzel bir şıklık oluşturacaklardır. Fırfırlar, tüller, aplikeler gibi çeşitli detayları sevmeyen ve sadelikten oluşan gelinler için de modeller vardır. Yani 2017 sonbahar gelinlik trendleri arasında sade gelinlikler de vardır. Üstelik sade gelinliklerle aksesuar kullanmak hem daha hoş hem de daha kolay olacaktır. Bu sezonun en farklı gelinlik modelleri ise pantolon gelinliklerdir. Maskülen tarzı sevenler veya rahatlığı daha çok önemseyen gelinler bu modellere yönelebilirler. Son olarak bu sezon ince askılı gelinlikler daha ön planda olacaktır.

 

2017-sonbahar-gelinlik

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git