Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Sonbahar Saç Trendleri

2017 Sonbahar Saç Trendleri
7 Ekim 2017 tarihinde eklendi,

2017 Sonbahar Saç Trendleri

 

2017-sonbahar-sac-trendleri

Saçlar, aslında bir kadının en önemli aksesuarıdır. Kıyafetler ne kadar özenli olursa olsun, eğer bir kadının saçı kıyafetine uygun değilse veya özensiz ve oldukça dağınıksa tüm bir kombini dibe çekebilir. Saçların bakımlı ve özenli görünmesi bir kadını güzellik ve şıklık anlamında her zaman bir adım öne taşır. Bu nedenle saçların bakımı ve saç stilleri oldukça önemli bir konudur. Her sene saç trendlerinde de değişiklik olmaktadır. Mesela bir sene kısa saç kesimleri oldukça reğbet görürken,ir başka sene uzun saçlar daha ön plana çıkabilir. Bazen de örgü saç modelleri veya çok sıkı topuzlar sıklıkla tercih edilirken, bazı zamanlarda da dağınık topuz tarzı daha doğal görünümlü saç şekilleri trend hale gelebilir. İçinde bulunduğumuz 2017 yılında da modaya ayak uydurabilmek için 2017 saç trendlerinin bilinmesi gereklidir.

2017-sonbahar-sac-trendleri-

2017 sonbahar saç trendleri arasında ilk olarak A tipi saç modellerini örnek gösterebiliriz. Bu kesim saçlar içerisinde de farklı modeller bulunmaktadır. Bilhassa lob kesimler daha ön planda olacaktır. Lob kesimler içerisinde de uzun katlarla şekillendirilmiş saç kesimleri daha çok görülecektir. 2017 sonbahar saç trendlerinden diğer bir tanesi de yüzü çerçeveleyen balyajlardır. Bu modeller aslında 90’lı yıllarda da gördüğümüz bir saç stilidir. Ancak 2017 sonbahar saç trendleri arasında yer bulan yüzü çerçeveleyen balyajlar, 90’lı yıllardakinin daha modern halidir. Bu sezon pixie kesimli saçlar da oldukça rağbet görecektir. Ancak bu kesim saçlar konusunda daha cesur olabilen bayanların tercihi olacaktır. Zira bu kesim saçlar oldukça kısa kesimdeki saçlardır.

2017-sonbahar-sac-trendleri-hakkinda

2017 sonbahar saç trendleri arasında dipleri koyu olan sarı saçlar yeniden can bulacaktır. Yani dipleri koyu tonlarda olup, gitgide rengi açılan sarı renkler yeniden trend halini alacaktır. 2017 saç stillerinde sıkı bir şekilde ensede veya tepede toplanmış atkuyruğu modeli de sıklıkla görülecektir. Bu saç modelinde saçların dağınık olmaması , sıkı bir şekilde toplanması gereklidir. Saç renklerinde de platin sarısı, bal sarısı gibi renkler trend renkler arasında olacaktır. 2017 sonbahar saç trendlerinin göze çarpan modellerinden biri de modern shag modellerdir. Bu modelin modern olarak nitelendirmesinin sebebi aslında shag saç kesiminin uzun saçlara uygulanmasıdır. Zira bu model aslında kısa saçlara uygulanan bir modeldir. Shag saç modeli için kesilen katların uzun bırakılması ve sonbahar uygun olması için de asi kesim kahküllerin bu modele eşlik etmesi gerekir. Bunların yanı sıra kirpiklere kadar uzanan kahküller de bu sezon çok moda.

 

2017-sonbahar-sac-trendleri-hakkinda-bilgi

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git