Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Taşlı Aksesuar Modelleri

2017 Taşlı Aksesuar Modelleri
19 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

2017 Taşlı Aksesuar Modelleri

2017’in sonlarından itibaren sonbahar, kış koleksiyonlarında yer almakta olan taşlı aksesuarlar, son hızıyla 2017 yılında da hayatımızda olmaya devam etmekteler. Kış aylarında olduğumuz bu günlerde hala aynı koleksiyonlarda bulunan taşlı aksesuarlara göz atmaktayız. 2017 ilkbahar, yaz koleksiyonlarında ise yine taşlı aksesuarların ön plana çıkacağını düşünmekteyiz.Bize bunu düşündüren, aksesuarlar arasında yer alan küpeler, yüzükler, kolyeler ve hatta ayakkabı, çanta gibi giysi kombini parçalarında da tercihlerin bu yönde yapılıyor olmasıdır.Taşların anlamlarına göre, renklerine göre ve büyüklüklerine göre sıralandığı aksesuarların kullanımı ile tarzınızın büyük bir parçası tamamlanacaktır.En iddialı tasarımların oluşturulmasında mutlaka taşlı aksesuarlardan yararlanıldığını rahatlıkla görebiliriz.Devasa boyutlara varan küpelerde, birkaç kat halinde gördüğümüz zincir kolyelerin uçlarında ve tokalı kemerlerde dahi taşlara rastlamamız mümkündür.Taşlı aksesuarlar denildiği zaman aklınıza yalnızca takıları değil, çanta, ayakkabı gibi aksesuar amaçlı kullanılan parçaları da getirmeniz gerekmektedir.

2017 taşlı aksesuarlardan birisi olan broşlarSon yıllarda kullanımı hızla artmış olan bir diğer 2017 taşlı aksesuar parçaları arasında broşlar yer almaktadır. Farklı süslemeleri ile dikkatleri çekmekte olan bu aksesuarlar çok büyük taşlara sahip olabilmektedir.Stillerinizi daha şık bir hale getirmenizde faydasını göreceğiniz birbirinden özel broş tasarımlarına 2017 taşlı aksesuarlar koleksiyonundan göz atabilirsiniz.

Uğruna inandığınız taşların, şans getirdiğine inandığınız özel tasarımlara sahip aksesuarlarda bulunan renkli taşların ve birbirinden farklı boyutlardaki taşların dizilmesiyle oluşturulan 2017 taşlı aksesuar modelleri ile tanışmak için acele edin. İnternet üzerinden veya ünlü markaların koleksiyonlarından bunlara kolayca ulaşabileceğinizi hatırlatalım.Neredeyse dekolte bölümünüzün tamamını kaplayacak olan kolyelerde genellikle bu detayları sıkça görmekteyiz. Kolye ucu olarak veya zincirlerin üzerine kondurulan detaylarda yer alan taşların, oldukça dikkat çekeceğini belirtebiliriz.

2017 taşlı aksesuarları en çok kullanacak olan kişiler ise düğün hazırlıkları yapmakta olan bayanlar olacaktır. Ayakkabılarında, gelin çantasında ve kolyelerinde taş detaylarını sıkça kullanacak olan gelin adayları, broş ve bel bağlama şeritlerinde de yine taşlı aksesuarları veya tokaları kullanmaktadırlar. Gelinlerde ilgi toplayan diğer bir bölüm ise taç veya duvak bölümlerine kondurulan taş detaylı aksesuarlardır.

2017 Taşlı Aksesuar Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git