Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Tesettür Elbise Eşarp Kombinleri

2017 Tesettür Elbise Eşarp Kombinleri
18 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

2017 Tesettür Elbise Eşarp Kombinleri

2017 elbise eşarp kombinleri birbirine yakım renklerden veya eşarp içinde deseni, rengi olan modellerden kombinleniyor. Siyah ve beyaz kıyafet kombinlerinde genellikle farklı renk eşarp tercihleri yapılıyor.
Renkli-eşarp-kombin
Bunun sebebi kombine bütünlük sağlamak yerine ferahlık sağlamaya çalışmaktır. Genellikle üstü beyaz olan kombinlerde beyazın tonunu fazla aşmayan tarzda eşarplar moda. Toprak renkleri ile birlikte genellikle aynı renk eşarplar tarz yaratıyor. Eşarp ile kombinde bir retro mevcut.

Eşarp bağlama şekillerinde değişiklik pek yok ama eşarp modellerinde 1999 yıllarından kalma desenler modernize edilerek tekrar kullanılıyor. Kazayağı desenlerinin üzerine kullanılan bebek pembesi veya pudra tonlarındaki eşarplar genellikle natürel tarzda kullanılıyor. Bu kullanım şekli özellikle spor kıyafetlerde daha çok yer buluyor.

Kıyafetlerde geriye doğru dönüşün yaşandığı tesettür giyimde böylelikle eşarplarda da dönüşler yaşanıyor ve kombinler eşit yapılıyor. Koyu renk klasik kıyafetlerin üzerine saten veya ipek eşarp yerine keten eşarplar bu sene daha bir revaçta. En çok tercih edilen keten eşarp modelleri ise uçları uzun saçaklı ve parlak keten kumaş modelleri.

Bu modellerin içi simli olan tarzları da mevcut. Spor giyimde daha çok natürel tarz eşarp kombinleri tercih edilirken, klasik tarzlarda floral ve simetrik desenler daha çok kullanım alanı buluyor.

Tesettür-eşarp
Dikdörtgen eşarplar genellikle boyundan atkılı olarak bağlanırken, klasik eşarp bağlama modeli ön tarafta salaş bir görüntü bırakan şal modelli bağlama tarzıdır. Abiye klasik tarzlarda eşarp olarak genellikle parlak, ipek ve saten tarzlar yer buluyor. Elbisenin natürel olması halinde eşarplar muhakkak modelli ve desenli olarak kombinleniyor

. İki renk kombinlerinde eşarp modeli olarak kıyafet renklerinden bir tanesi tercih edilebiliyor. Trend-eşarp-kombini

Ama tercih olarak bir parçanın renk açısından patlaması gerekiyor ve bu parça genellikle eşarp oluyor. Çünkü kumaş bakımından da farklı üretilen eşarpların renkleri canlı ve gösterişli oluyor. Eşarp pantolon kombinlerinde de durum aynı şekilde kurtarılabiliyor.

Örneğin dar paçalı pantolonlarda tunik rengi zemininde ve pantolon rengi desenlerinde eşarplar daha çok kullanım alanı buluyor.

Spor olarak adlandırılan bu tarzlarda keten eşarp kullanıldığını daha önce belirtmiştir.

Bu eşarpların modelli olanları da mevcut. Bahar ve Yaz aylarında genellikle desenli olan eşarplar daha çok kullanılıyor. Modern eşarp modellerinde baskı desenleri daha çok göze çarpıyor. Örneğin FSM köprüsü baskısı, gazete yazıları baskısı, love yazısı baskıları 2016 yılında en çok kullanılan modern eşarp türleri oldu. Bu tarzlar ile daha çok denim kıyafet kombinleri sağlandı. Sade eşarplarda desen olarak yeni çıkan modeller uçlarında dantel baskısı olan modeller.

Bu modeller daha çok çan ve torba etek modelleri ile son derece şık ve zarif bir duruş sergiliyor.

Natürel elbise modellerinde kullanılan eşarplardan farklı olarak maviye mavi, sarıya sarı, yeşile yeşil kombin yapmak karakterist tercihler arasında sayılıyor.

2017 Tesettür Elbise Eşarp Kombinleri Resimleri
Trend-sade-eşarp-modeli

Trend-kombinleme-eşarp-tesettür-model

Trend-eşarp-kombinlemesi

Trend-eşarp

Tesettür-eşarp-kombin

Renkli-trend-eşarp-model-kombin

Eşarp-modeli

Eşarp-model

Eşarp-kombinlemesi

Eşarp-kombinleme

Eşarp-kombin

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git