Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Tesettür Gelin Başı Modelleri

2017 Tesettür Gelin Başı Modelleri
22 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

2017 Tesettür Gelin Başı Modelleri

Bayanların gelinlik seçimlerinde ne kadar kararsız kaldıklarını biliriz. Bunun asıl nedeni yaşayacakları ilk heyecan ile alakalıdır. Bunun için gelinlik seçerken gelinlik modellerine göre gelin başını nasıl yaparım telaşına kapılırlar.
Tesettür-gelin-başı
Bunları düşünmeleri oldukça doğaldır. O güzel ve özel gecenin masallar kadar büyüleyici olmasını ister o potansiyeli en derinden yaşamak için çaba gösterirler. Hal böyle olurken bizlere de onlara iyi fikirler vermek düşüyor.

Bütün gelinlerin merak konusu olan gelin başı modelleri bir de tesettürlülerde de aynı şekilde bu merak devam etmektedir. Üstelik açık gelinlere oranla onların işi daha zordur. O görselliği gelinliğe uydurmak ise ayrı bir yetenek ister. Gelinin değerleri, fikirleri her zaman altın değerindedir.

Çünkü her zaman gelinlik giyme şansı olmayabilir. Bir kereliğine de olsa anı ölümsüzleştirmek ister.2017 tesettür gelinlik seçimlerine göre gelin başı modelleri tam olarak neler sizleri bu konu hakkında detaylı bir şekilde aydınlatmaktan gurur duyarız.

Kuaförlerin en çok para kazandıkları gelin başı modelleri birçok kuaförcünün ekmek teknesi olmuştur.

Normal şartlarda günlük standart kazançları olan kuaförlerin hafta sonları yaptıkları birkaç gelin başı modeli sayesinde dükkân kirasını çok rahat bir şekilde çıkarttıkları bilinmektedir.
Trend-güzel-tesettür-gelin-başı-modeli

Uzaktan kolay gibi görünse de aslında bu modeller çok zordur. Gelinin kararsızlığı bu durumu zorlaştırabilir. Genelde tesettürlü bayanlar gelin başlarını yaptırmadan önce gelinlik modellerine uyumlu olması için aynı işlemeyi yaptırırlar.
Trend-gelin-başı-tesettür-kombin
Burada süsleme sanatı en iyi şekilde gelin başında taçlanır. Çiçekler ve güpürler gelinliğin havasına hava katar. Bazen gelinlik oldukça sade olur fakat gelin bir değişik stili ortaya çıkartmak için gelin balının daha süslü olmasını ister.

Burada değişik bir tarz yakalayarak günün fenomeni olur. İsteyen bol malzemeli aksesuarı seçer isteyen tamamen sade düz bir modeli ister. Bu tamamen zevkler ile alakalı bir durumdur. Beş parmağın beşinin de bir olduğu nerede görüldü? Olacak o kadar değişiklikler.

Eğer zevkler aynı olsaydı arada farklılıklar olmazdı. Gelin kendini kendi zevkleri ve düşünceleri ile belli eder. Seçim yapmak da özgürdür.

Sadece gelinlik modeline göre değil bir de yüz seçimine göre gelin başları vardır. Örneğin ince yüzlü gelinler daha sade gelin başını isterler.

Yüzlerinin daha dikkat çekici olması için. Oval yüzlüler ise fazla aksesuarlı gelin başlarını seçerek değişik bir görüntü elde ederler. Zaten kuaförler gelinleri bu konuda doğru yönlendirmektedirler.

2017 Tesettür Gelin Başı Modelleri Resimleri
Gelin-başı-işlemeli-tesettür

Gelin-başı-tesettür-model

Renkli-trend-gelin-başı-tesettür-model

Tesettür-gelin-başı-model

Tesettür-gelin-başı-modeli

Tesettür-gelin-başı-modelleri

Tesettür-gelin-baş-model

Tesettür-trend-gelin-başı-model

Trend-gelin-başı

Trend-gelin-başı-model-tesettür

igne-oya-modelleri-com

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git