Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Tesettür Modası Yeni Trendler

2017 Tesettür Modası Yeni Trendler
22 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

2017 Tesettür Modası Yeni Trendler

Moda trendlerinin her geçen gün hızla değiştiğini ve yepyeni tarzların kullanılmaya başlandığını görüyoruz.  Hızla değişen moda trendlerinin en çok görüldüğü yerlerden biri de, tesettür giyim. Tesettür giyimde bu kış kadınların en çok ilgi gösterdiği ürünlerden ilki, ekose parçalar. Birbirinden şık ekose elbise, manto ve eteğin bulunduğu tesettür giyim dünyasında bu yıl da birbirinden şık ve güzel parçalar bulunuyor. Ünlü tasarımcı Vivienne Westwood’un sayesinde 90’lı yıllardan itibaren moda dünyasında oldukça sağlam bir yer edinen ekose, 2016 kış sezonunda oldukça modern tasarımlarıyla tesettürlü kadınların da dikkatini çekmeyi başarmış görünüyor.
Tesettür-trend
2016 tesettür modasında sahip olduğu modern tarzıyla en çok dikkat çeken diğer parçalar ise, püsküllü parçalar. Etek uçlarında ve bluzların yanı sıra ayakkabı ve çantalarda da bol bol görmeye alıştığımız püskül detaylar, 70’li yılların vazgeçemediğimiz tarzını yansıtıyor diyebiliriz.
2016 yılı kış sezonu için tasarlanan tesettür giyiminde en çok kullanılan bir diğer parça ise keçeler. Sıcacık yapısıyla en çok kaban ve yelek tasarımlarında gördüğümüz keçelerin en önemli özelliği ise, oldukça şık bir görünüme sahip olması. Bu nedenle de, tesettür giyimi tercih eden bayanların beğenisini kazanmayı başaran keçenin havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı ilkbahar mevsiminde de oldukça yoğun biçimde kullanılacağını söylemek mümkün. Ayrıca son birkaç sezondur moda olan tuniklerin yanı sıra bu yıl harika modellere sahip giy-çık özellikli tunikleri ve değişik bağlama şekilleriyle kullanılan şal eşarpları da unutmamak gerek.
Bunlara ek olarak, daha çok sade biçimde tasarlanmış kıyafetler göreceğimiz 2016 kış sezonu tesettür giyim modasında en yoğun biçimde kullanılan renk ise gri olacak diyebiliriz. Gri rengin en önemli özelliği ise, hemen hemen her renkle oldukça güzel bir uyum sağlaması.

2017 Tesettür Modası Yeni Trendler Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git