Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Tesettür Pantolon Kombinleri

2017 Tesettür Pantolon Kombinleri
10 Temmuz 2016 tarihinde eklendi,

2017 Tesettür Pantolon Kombinleri

Tesettür de pantolonların bel boyları da yine seksenlere , doksanlara doğru kayıyor . Yüksek bel pantolonlar ön plana çıkarken üst kıyafetler daha çok bol formda tercih ediliyor . Bu sene adından çok bahsedilmeyen bir renk olan su yeşilinden biraz bahsetmekte fayda var . Bu renk daha çok yine şifon kumaş olarak mankenlerin üzerinde yerini alıyor , Ama renk olarak kombini zor olduğu için pek kullanan yok . Şimdi bununla alakalı biraz bilgilenmekte fayda var diye düşünürken hemen belirtmek gerek ki su yeşilinin en güzel kombini turuncu ve beyazla oluyor . Turuncunun canlılığı bu renkle büsbütün ortaya çıkıyor . Eşarp ya da şal olarak da yine su yeşili kullanılabilir ama tercihen beyaz olması kombini hem daha renkli hem de daha canlı gösterecek , aynı zamanda beyazın pozitif bir enerjisi var ki bu renklerle açığa çıktığında bu enerji mutluluk enerjisine dönüşüyor .      Daha önce renklerin enerjisinden küçük küçük bahsedildi ama bu konuya biraz daha girilecek olursa şöyle belirtilebilir ki canlı ve açık renkler daha çok pozitif enerjiyi yansıtır ve bir araya geldiklerinde bu enerjiyi mutluluğa dönüştürür . Koyu ve buğulu renkler ise negatif enerjiyi yansıtır ve bir arada kullanıldığı zaman agresiflik olarak yansır ve kişi karşılaştığı insanlara bunu yansıtır .

Tesettür Pantolon

Tesettür Pantolon

Bu yüzden bu renklerin genellikle pantolonda ayrı tunikte ayrı olarak tezatlık içerisinde kullanılması gerekir , eğer bir arada kullanılacaksa bile üzerinde hiç değilse küçük bir parça canlı ya da açık bir renk görünür bir yerde kullanılmalıdır . Mesela gri tonlarında dar paça bir pantolonla bej renkler hem şık bir görüntü hem de güzel bir enerji sağlar ama gri ile siyah bir arada kullanılacaksa üzerine beyaz bir kemer veya çanta olarak nar çiçeği tonları kullanılabilir . Bunun gibi tercihler hem kombin açısından kişiyi kaliteli bir yapıda gösterir hem de yaydığı pozitif enerji sayesinde karşısındaki insanlarda iyi izlenimler bırakır ki bu iş görüşmesine giden kadınlar için çok önemlidir .     Bu arada su yeşiline dönülecek olursa yine beli sımsıkı kavrayan beyaz boru paça bir pantolonun üzerine kullanılacak olan bu renk kadını bir masaldan çıkmış gibi gösterebilecektir . Ama bu tarz bir giyimin renk açısından öne çıkması isteniyorsa çantanın nar çiçeği ya da kırmızı tonlarda olması dikkat çekici olacaktır . Eğer biraz naturel durması isteniyorsa beyaz veya siyahta kullanılabilir . Su yeşili bir bahçivan pantolonun içine yine turuncu tonlarında badi tarzı bir bluz giyilirken eşarp ya da şalın su yeşili ve püsküllü olması kadını zarif gösterecektir ve böyle bir kıyafeti iş yerinde , ev toplantılarında her yerde giymek mümkün olabilir . Ayakkabı seçimleri bu tip kıyafet seçimlerinde genellikle yarım topuk olarak tercih edilmeli eğer rahatlığına düşkün olanlar varsa ışıltılı yine su yeşili bir babetle kombini tamamlayabilirler .

2017 Tesettür Pantolon Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git