Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Tesettür Sokak Modası

2017 Tesettür Sokak Modası
17 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

2017 Tesettür Sokak Modası

Sonbahar Kış Modacıların 2017 yılı için en uygun gördükleri Sonbahar Kış renkleri turuncu ve kırmızı renkler. Sıcak ve samimi duruşu yansıtan bu renkler özellikle tunik ve boydan elbise tercihleri ile hayat buluyor. Tesettür giyimin günlük modasında bu yıl elbise modelleri ön plana çıkıyor. Alışveriş ve ev gezmeleri gibi özel olmayan aktiviteler için kullanılan kıyafetler daha çok sokağı yansıtacak tarzda hayat buluyor. Hardal sarısı ve beyaz sokağın hâkim renkleri. Eşarp tercihleri daha çok denim renklerinde koton kumaşlardan tercih ediliyor. Uzun sarı tunik altına beyaz dar paça pantolonlar son derece cool chic bir görüntü oluşturuyor. Bu pantolonların kapri boyları diz altına kadar uzanan tuniklerde daha elegan bir tarz ortaya koyuyor. Eteklerde ise daha çok drapeli modeller ön planda. 2017 sokak tesettür modasında, rahat tarzı seven hanımların sokak gezmelerinde ve alışverişlerinde sıkça kullandığı bu eteklerde drapeler belde toplanıyor. Renk olarak daha çok pudra ve toprak tonları tercih ediliyor. Kadınsı tarzını ortaya koymak isteyen hanımların etekte ilk tercihleri deriden yana oluyor. Uzun kloş deri etekler toprak, karamel veya siyah olarak tercih buluyor.

Trend Sokak Kombinleri

Trend Sokak Kombinleri

En çok kullanılan sokak kıyafetlerinden bir tanesi uzun yelekler. Kısa tunikler ve dar paçalı pantolonları kapatmak için kullanılan yelek modelleri kışın süet ya da kadife kumaşlar ile hanımların hem dışını hem de içini ısıtıyor. 2017 sokak tesettüründe ayakkabı tercihleri rahattan yana. Alışverişte uzun eteklerin altına daha çok topuksuz ayakkabılar tercih ediliyor. Çanta boyu olarak daha çok büyük ötesi tercihler yapılıyor. Plaj çantası büyüklüğünde kol çantaları kış sokak modasının göz bebeği oldu denebilir. Kıyafetlere göre eşarp seçimleri koyu renklere açık, açık renklere ise koyu renk tercihleri ile hayat buluyor. Bu tarz ile kadınlar adeta kendi karakterlerini yansıtmayı beceriyor. Tarzını sokakta da yansıtmak isteyen hanımlar kahverengi tonlarını bir noktada buluşturmayı başarıyor. Örneğin kahve tonlu bir eşarp ile deri kahve bir bot son derece cool ve karizmatik bir duruş sağlıyor. Beyaz tonları ile en çok kombinlenen renkler lacivert, siyah ve kırmızı. Bu renklerin kasvetli olduğunu düşünenler sadece pudra ve sarı tonları ile kombin yapmayı tercih ediyorlar. Sarı ve önü robalı gömlek tunikler ile beyaz pantolon oldukça mistik bir hava sergilerken aynı zamanda adeta ben buradayım diyor. Bu tarzların altına daha çok üst kıyafet renklerinde ayakkabı tercihleri yapılıyor.

2017 Tesettür Sokak Modası Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git