Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Tesettürde Pardösü Modelleri

2017 Tesettürde Pardösü Modelleri
25 Ekim 2016 tarihinde eklendi,

2017 Tesettürde Pardösü Modelleri

Gelecek yıl tesettürde pardösü modelleri son derece zarif ve şık olacak. Moda koleksiyonlarında koyu ve canlı renkler olarak yerini alan pardösü modelleri işlemeli, broşlu, yaka detaylı ve yırtmaçlı olarak tesettürlü kadınların üzerinde adeta dile geliyor. En belirgin tesettür pardösü renkleri saks mavisi, bordo tonları, mercanlar ve lacivertler. Mercan renkli pardösü modelleri daha çok siyah kombinli olarak tasarlanıyor. Bu modellerin eşarp rengi de yine siyah. Kol ağızları siyah manşet detaylı ve göğüs kısmında kapalı dekoltesi ile zarif kadını aynı zamanda seksi göstermeyi başarıyor. Bele oturan tarzın etek modeli aşağı doğru belli belirsiz kloş modeli ile mistik bir hava yaratıyor. Mercan modellerin belden göbeğe kadar uzana siyah kenarları güpür detaylı tül aksesuarlı olanları son derece zarif aynı zamanda kokoş bir görüntü sergiliyor. Pardösü arkasına yerleştirilen büyük siyah fiyonk fazla hareketli ama şık duruyor. Saks mavi pardösü modellerinin bazılarında, etek boylarının yan tarafında ince pili ve pili başlangıç yerine ise broş aksesuar yerleştirilmiş.

Pardösü Kombini

Pardösü Kombini

Geri kalan her yeri sade olarak tasarlanan modelin bu şık tarzı oldukça cool ve asil bir görüntü ortaya koyuyor. Bu renk modellerin genelinde kollar dar tasarlanmış. Büyük beden tarzlarda yaka kısmı kürklü olan tasarımlar daha hakim. Etek kısımları kloş ve pilesiz tasarlanan büyük beden tesettür pardösü modellerinde tül detayları görmek de mümkün. Natüralizmi yansıtan bu modellerin bazıları belinde ve etek ucunda güpür detayları, omuzlarda vatka ile karşımıza çıkıyor. Daha çok ince hanımların tercihi olan bu modeller giyeni daha yapılı ama zarif gösteriyor. Sadece yaka detayı kullanılan modellerde ince kemer aksesuarlar ön plana çıkıyor. Bu tarzlarda kalın kemer de kullanılabilir. Denim Pardösü Modellerinde salaş tarz hâkim. Ön kısmı komple taşlanmış olarak üretilen bu tarzların üzerinde sarı renk düğmeler kullanılması modeli hareketli bir tarza dönüştürmüş. Uzun ve eteği çan modellerde ince kahverengi kemerler trend aksesuar modeli. Bu tarz pardösüler ile birlikte beyaz spor ayakkabı tercih edilmesi olası. Pardösü modellerinde en çok kullanılan renklerden bir diğeri siyah ve yaka boyu beyaz biyeli olanlar. Asil bir hava veren bu tarz pardösüler için kullanılan eşarp modelleri toprak rengi, pudra pembesi ve beyaz. Kese kâğıdı rengi pardösüler ile floral ve batik desenli eşarplar ön plana çıkıyor. Bu tarzlar ile birlikte yakada küçük bir broş hoş bir hareketlilik sağlıyor.

2017 Tesettürde Pardösü Modelleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git