Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Yılı Takı Modelleri

2017 Yılı Takı Modelleri
22 Nisan 2016 tarihinde eklendi,

2017 Yılı Takı Modelleri

Takılar bayanların kombinlerini tamamlayan olmazsa olmaz aksesuarlardandır. Her kıyafetiniz için kombin edebileceğiniz farklı takı tasarımları hem hayatınıza renk katan hemde karekterinizi ön plana çıkaran en önemli parçalardır. Farklı renkleri ve farklı modelleri olması sebebiyle herkesin zevklerine göre farklı tasarımların bulunması bu aksesuarları dahada çekici hale getiriyor. Her yıl yüzlerce modelin üretildiği ve çok fazla tercih edilen takı aksesuar modellerinden sizler için bu yıl göze çarpanları inceledik.

Kışın en güzel günlerini geçirdiğimiz bu günlerde kadınlar şıklıklarıyla yarışırken fark yaratan objeler tabiki de takılar oluyor. Moda stilistlerinin yorumlarına göre 2017 yılı özellikle kış aylarında broş kullanımının yoğunlukta olacağı bir dönem. Broşların çok işlevli olması bu yılın moda haline gelmesini sağlarken, sosyal medyada da en çok beğenilen fotoğraflarınızda broşlarınızın olduğunu farkedeceksiniz. Ayakkabınızda, çantanızda, kemerinizde  şalınızda, berenizde, hatta gömlek düğmenizde bile kullanabileceğiniz broşlar bu yılın en çok dikkat çeken takıları arasında.

İşlemeli Takı Modeli

İşlemeli Takı Modeli

2017 yılı takı modasıyla beraber broşların dışında tabiki de küpelerde yeni bir akım geliyor. Bu sene takılar daha gösterişli ve daha göz alıcı.

Dikkat çekici olduklarından dolayı altın, gümüş ve bronz renklerdeki büyük ebattaki takılar bu yılın modası. Yeni bir akım demişken bu sene özellikle tek ve büyük küpeler çok trend olacak, daha önce tekini taybettiğiniz için üzüldüğünüz küpeleri kullanmak için 2017 takı modası tamda zamanı. Yeni akımın yanında bu sene sallanan küpeler tekrar geri dönüyor özellikle büyük boyuttaki halkalar,farklı kesimli desene sahip olanlara sıklıkla sokaklarda karşılaşacağız.

Kolye modasında ise en dikkat çekici modeller kalın zincir şeklinde olanlar. Kalın zincir kolyelerin yanında diğer bir etkileyici grupta tasmalardır. Tasmalarda irili ufaklı, sert görünümlü olabileceği gibi narin naif görünümlü olanları da bayanlar kendi tercihlerine göre kombine edebilirler,daha marjinal kesime hitap eden bayanlar ise metalik renklerdeki takıları kullanabilirler. 2017 yılı takı modasında bu sıralar eklem yüzlükleride yine trendler arasında. Eklem yüzükleri genelde parlak renklerde tercih edilip kıyafet ile uyum sağlandığında muhteşem bir görüntüye kavuşuacaksınız.

2017 Yılı Takı Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git