Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017 Yılına Özel Tül Tesettür Gelinlik Modelleri

2017 Yılına Özel Tül Tesettür Gelinlik Modelleri
23 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

2017 Yılına Özel Tül Tesettür Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalidir evlenmek. Güzel bir yuva kurmak o yuvanın içinde güzel meyveler vermek, kısacası huzurlu çocuklu aile olmak isterler. Bunun için hayal gemileri bazen çok uzaklara ilerler. Engin denizlere dalar, bazen kendilerini o denizde boğulacakmış gibi hissederler. Artık bir prens gelsin ellerinden tutsun diye beklerler. Genç kızlar belli bir yaştan sonra evlilik için hazırlamalar yaparlar. Kimisi önceden dört dörtlük çeyiz hazırlar kendisine. Kimisi ise ani bir gelişim ile yıldırım nikâhı ile dünya evine girer. Kısacası evlilikler arasında zamanlama muamma doğrusu. Ne zaman ne şekilde olacağını tam olarak kestiremezler. Bu yüzden bazıları erkende olsa gelinliğini önceden belirlemeyi tercih eder.

Tesettür-gelinlik
Eğer nişanlı bir bayansanız, evliliğinize ön adım olacak gelinlik modelini önceden belirlemeyi planlıyor iseniz, Tesettür giyim üzerine tasarım dünyası harekete geçti. Şimdi bütün moda evlerinde en çok vitrinleri süsleyen gelinlik modelleri arasında tesettür giyim gelinlik modelleri yer almaktadır.2016 yılında tül detaylı kabartma modelli gelinlikler çok tercih edilmektedir. Tamamen her tarafı tül detaylı olup, boyundan bele doğru taşlar ile işlenmiş, özellikle kristal taşlar kullanılarak göz kamaştırıcı bir görüntü oluşturmaktadır. Özenle yapılan ince detaylı baskı ve işlemeleri ile hem havalı görüneceksiniz, hem de düğün töreninizde unutulmaz bir gelin portresini çizerek hep hatırlanacak, yeni gelin adaylarına örnek olacaksınız. Tül detaylı yeni sezon tesettür giyim gelinlikleri ile hayatınız renklenecek yaşam kalitenizde asla taviz vermeyeceksiniz.

Tesettür-gelinlik-model-tül-modeli
Kendinizi o günün içinde düşünün elinizde gelin çiçeği üzerinizde tesettürlü gelinlik ve yanınızda ise âşık olduğunuz adam var. Hayal ettiğiniz en güzel anın içindesiniz şuan. Sizden mutlusu yok. Etrafınızda bir sürü kalabalık ve sevdiğiniz en yakın kişiler var. Gözler hep sizin üzerinizde. Birazdan en romantik dans müziğiniz çalacak ve evleneceğiniz damat adayı ile romantik bir dans edeceksiniz. Ne kadar mesut bir tablo öyle değil mi? İşte bu anı yakalamanıza sayılı günleriniz kaldı. O zaman kapalı bir bayan iseniz 2016 tül tesettür gelinliği size oldukça yakışacaktır.

2017 Yılına Özel Tül Tesettür Gelinlik Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

2017 Yılına Özel Tül Tesettür Gelinlik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git