Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2017’nin Öne Çıkan Gömlek Modelleri

2017’nin Öne Çıkan Gömlek Modelleri
28 Ekim 2017 tarihinde eklendi,

2017’nin Öne Çıkan Gömlek Modelleri

 

2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-firfirli

Bu sezon farklı ve şık tasarımlarıyla olduğu kadar, canlı renk ve desenleri ile dikkat çeken tesettür gömlek modelleri kullanımı rahat bir giysi türüdür. 2017’nin öne çıkan gömlek modelleri adlı bir galeri hazırladık. Sizlerin rahat bir şekilde hareket kolaylığı sağlayan yeni sezon gömleklerde öne çıkan pöti kareli gömlek modelleri spor ve klasik modelleri ile göz dolduruyor. Günlük hayatta kullanabileceğiniz pöti kareli gömleklerin yarıdan bağlamalı bluz türünde olan, yaka ve kolları volan detaylı gömlek modellerini özel gece ve davetlerde giyebilirsiniz. Yine2017’nin öne çıkan gömlek modellerinin arasında en çok dikkatimi çeken modellerin arasında yer anvelop detaylı gömlek modelleri oldu. Farklı denkteki kumaşlardan tasarlanmış olan anvelop gömlekler özellikle kapalı giyinen hamile bayanlar için ideal bir tercih olacaktır.

2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-tesettur-yesil

Spor giyinmeyi seven kapalı bayanlar için, asker yeşili armalı gömlek modelleri, sade ve şık duruşları ile göz dolduruyor. Birbirinden canlı renklerin hâkim olduğu 2017 tesettür gömlek modelleri her yaş gurubuna hitap ediyor. Örneğin genellikle genç tesettür kesimin tercih ettiği kot gömleklerin nakışlı olan modelleri genç bayanlar kadar orta yaş ve gurubundaki bayanların bu sezon favorisi olacak gibi görünüyor. Pembe, kırmızı, mavi gibi canlı renklerden oluşan baskılı gömlek modelleri birbirinden şık tasarımları da görülmeye değer. Çizgili gömlekleri de unutmadık. Uzun, kısa, spor, klasik tarzda tasarlanmış klasik gömlek modelleri her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz türden. Gelelim 2017’nin öne çıkan gömlek modelleri arasında yer alan yaka detaylı gömlek modelleri birbirinden şık tasarımlarıyla bu sezonda ön plana çıkıyor. Sade şıklıktan yana olan bayanlarımız için gizli düğmeli gömlek modelleri yaka detayları ile çok göze çarpmaktadır.

2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-islemeli

Yine kapalı bayanlar tarafından en çok tercih edilen modeller arasında yar alan taş detaylı gömlek modelleri, Drop baskılı gömlek modelleri ve farklı desenlerden tasarlanmış olan cep detaylı gömlekleri özel gecelerde farklı kombine seçenekleri ile kullanıldığında gerçektende çok şık duracaktır. Biz yazımızda yer verdiğimiz tesettür gömleklerine galerimizde yer verdik. Tüm bunların yanı sıra canlı desen ve renkleri ile göz dolduran arkası uzun gömlek modelleri, yırtmaçlı gömlek modelleri, yarasa kollu gömlek modelleri, özel gece ve davetlerde sıklıkla tercih edildiğini söylemeden geçmek istemedik. Yine bu sezonda sizlere şık bir görünüm kazandıracak olan, arkası uzun salaş gömlek modelleri hem şık görünmek hem de rahat etmek istiyorsanız tam sizin için ideal bir tercih olabilir. Salaş ve rahat kullanımları kadar şıklığıyla da göz dolduran arkası uzun salaş gömlek modellerine bakmadan geçmeyin.

2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-tesettur-spor

Tesettür giyim ürünleri arasında içerdiği farklı tasarımlarıу la kapalı giyinen bayanların sıklıkla tercih ettiği gömlekler bu sezon etkisini daha da arttırarak, birbirinden şık modelleri ile ön plana çıkmış. Yaka kol detayları ön plana çıktığı modeller, görülmeye değer. Yine bu kol detaylı bir gömlek modeli daha Balon kol gömlek modelleri nakış detayları ile ön plana çıkmış. Sizlerin rahat etmenizi sağlayacak bir giyim ürünü olan gömlekler bu sezonda her sezon olduğu gibi, birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Renk ve desenleri kadar birbirinden şık tasarımlarıyla göz kamaştıran gömlek modelleri göz kamaştırıcı güzelliği ile bu sezon çok revaçta olduğunu söylemeden geçmek istemedik. Yine kullanışlılığı ve şıklığıyla 2017’nin öne çıkan gömlek modelleri arasında yer alan Mevlana gömlek modelleri bol ve dökümlü tasarımıyla sağladığı rahatlık nedeniyle sezonun trendleri arasında yer alıyor. Omzu paletli gömlekler, gizli patlı gömlekler, zarif ve şık görünmenizi sağlayacak.

2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-islemeli-

Eğer farklı bir tarzda bir gömlek modeli arayışında iseniz, saçaklı gömlek modelleri, katlı gömlek modelleri, payetli püskül gömlek modelleri bu sezonda kapalı giyinen bayanların favorisi olmaya devam edecek. Yine sonbahar kış mevsiminin vazgeçilmez bir giysi türü haline gelen ekoseli gömlekler, kareli gömlekler, göz atmadan geçmeyiniz. Biz sizler için, 2017’nin öne çıkan gömlek modasında ön plana çıkan gömlek modelleri neler dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık. Kolay kombine edilebilmesi nedeniyle kapalı giyinen bayanlar tarafında terci edilen gömleklerde renk ve seçenek çok. 2017’nin gömlek modası birbirinden farklı gömlek tasarımlarını bayanların beğenisine sunuyor. Size de düşen yeni sezon gömlek modelleri arasında seçim yapmak. Hepinize mutlu günler.

2017’nin Öne Çıkan Gömlek Modelleri Resimleri

 

2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-tesettur-siyah-tuylu2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-tesettur-siyah2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-tesettur-kol-firfirli2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-ekose2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-tesettur-2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-ekose-2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-tesettur2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-kusakli2017-nin-one-cikan-gomlek-modelleri-kot

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git