Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2018 Gelinlik Modası

2018 Gelinlik Modası
6 Şubat 2018 tarihinde eklendi,

2018 Gelinlik Modası

 

 

2018-gelinlik-modasi

Gelinlikler çoğu genç kızın giymeyi hayal ettiği giyeceklerdir. İnsanın hayatında bir kere giymeyi arzu ettiği bu giysinin dolayısıyla çok güzel olmasını ister. Bunun için de büyük arayışlara girer. Ve bu arayışlar sonucunda kendine uygun gelinliği bulmayı arzu eder. Aslında her genç kız ne kadar ararsa arasın en sonunda yine kendi tarzına uygun gelinliği seçecektir. Kendinde o gelinliği bulacaktır. Bunun böyle de olması gerektiğini söyleyelim. Çünkü kendi tarzınız dışına çıkıp sizden çok farklı bir gelinlik modeli tercih ettiğiniz zaman o gelinlik sizle bütünleşmeyecek ve üzerinizde emanet gibi duracaktır. Böylesine önemli bir günde belki de hayatınızda bir kere giyeceğiniz olan bu parçanın üzerinizde emanet gibi durmaması için bu konuya ayrıca dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayalım.

2018-gelinlik-modasi-tesetturde

Evlenecek olan ve gelinlik arayışında olan genç kızlar için 2018 gelinlik modasından bahsedecek olursak şunları söyleyebiliriz. 2017 de gelinlikler de çok fazla hareketlilik vardır. Danteller , tüyler, boncuklar oldukça fazlaydı. Ancak 2018 gelinlik modasında da bunların devam ettiğini söyleyelim. Bunda bu detayların sevilip çok fazla tercih edilmesinin büyük payı var tabi ki. Canlılığı ve hareketliliği seven genç kızlarımız bunlardan vazgeçemiyorlar. Modacılarda buna koşulsuz kalmayıp bu modayı bu sene de devam ettirdiler. 2018 gelinlik modası ilk olarak New York moda haftasında tanıtıldı. Burada tanıtılan modellerle 2018 gelinlik modasına yön verildi ve bu sene neler görebileceğimiz aşağı yukarı ortaya çıktı.

2018-gelinlik-modasi-hakkinda

2018 gelinlik modasında en çok karşımıza çıkan detaylardan birisi omuz detayları. Omuzları açıkta bırakan gelinlik modelleri özellikle gelinlikte dekolte sevmeyenler için bir alternatif olabilir. Omuz kısmı açık ve askısı düşük modeller ise düğününde göz kamaştırıcı olmak isteyen genç kızlar için kesinlikle tercih edilmesi gereken gelinlik modelleri arasında yer alıyor. Dekolte olmadan bile seksi bir görünüm yaratan bu model omuzları güzel olan hanımların omuzlarını daha da güzel gösterecek ve vurgulayacaktır. Hem seksi hem de romantik bir hava katan bu gelinlik modelini favorilerimiz arasına koyuyoruz.

2018-gelinlik-modasi-tesettur

Gelinlikte dekolte sevenler için ise sırt dekolteli modeller geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de moda. Özellikle çapraz bağlamalı askılarla sırt dekoltesine hava katılarak seksi bir görüntüde yaratmak isteyen genç kızlar için bu modeller ideal. 2018 gelinlik modasında farklı olarak karşımıza kol detayları çıkıyor. Ek olarak yapılan bu kol detayları omuzlarını daha geniş göstermek isteyen genç kızlar için tercih edilebilir. Renk olarak da karşımıza bej rengi beyaza alternatif olarak çıkıyor.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git