Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

2018 Kış Makyajı Trendleri

2018 Kış Makyajı Trendleri
28 Ocak 2018 tarihinde eklendi,

2018 Kış Makyajı Trendleri

 

2018-kis-makyaji-trendleri

2017 sonbaharındayız ve kış aylarına, daha da güzeli yeni yıla yaklaşıyoruz. Yeni sezonda hangi makyaj tüyoları var? Makyajda değişenler neler olacak? Yepyeni renkler ve cesur makyajlar göreceğiz. Güzelliğinizi vurgulayan, şıklığınızla tamamlayıcı bir makyaj yapmaya ne dersiniz? 2018 Kış Makyajı Trendleri arasından en çarpıcı detaylar sizlerle. Yeni şeyler denemeyi seven, biraz da çılgın ve cesur biriyseniz yeni sezonda makyajınızla dikkat çekebilirsiniz. Klasik makyaj anlayışı 2018’de rafa kalkıyor. Sanatsal desenler her yerde kendini gösterecek. Sezonun ilk başlığı “derin maviler”.

2018-kis-makyaji-trendlerinden

Elektrik mavisi en çarpıcı haliyle göz makyajında yer buluyor. Koyu göz makyajında simli ve yoğun farlar, grafik kenar çizgileri mavi gibi çarpıcı ve canlı renklerle birleşiyor. Kış makyajında eyeliner çekme stilimiz de değişiyor. Modern bir hava katan grafik çizgiler yine ön planda. Beyaz ve siyah kalem çekmek, üstelik trende uygun olarak bu hatları düzgün değil de gelişigüzel göz kapaklarına ve kirpik çevresine çekmek moda olacak! 2018 Kış Makyajı Trendleri deyince artık her kadının aklına kızıl tonlar da gelecek. Sadece dudaklarda değil; özellikle göz farlarında kiremit, bakır, turuncu ve kırmızı gibi feminen ve baskın renkler ön plana çıkacak.

2018-kis-makyaji-trendleri-nedir

Vahşi, cool ve asi tarzlara çok uygun bir seçim. Deri parçalarla ve apartman topuk botlarla kızıl göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz! 2018 makyaj trendleri arasında koyu dudaklar oldukça baskın olacak. Mavi ve gri tonlarından çamur rengi ve siyaha kadar uzanan, sofistike ve gotik tarzda dudaklar iddialı bir görünüm veriyor. Senenin kilit noktalarından biri koyu renk rujlar olacak. Kirpiklere gelelim… Maskara ve kirpik kıvırma konusunda ne kadar özenli olduğunuzu unutun. 2018’de Twiggy gibi dağınık, örümcek ağını andıran yapışık kirpikler moda! Kurumuş ya da çok boya veren rimelleri atmayın, çünkü çok işinize yarayacak. Doğal ve kalın kaş modası 2018 kış mevsiminde de yerini koruyor.

2018-kis-makyaji-trendleri-nelerdir

Kaşlarınızı almayın hatta dağınık ve kalın bırakın. Kaş kalemi ve rimel de kullanabilirsiniz. Göz makyajı her zamankinden daha önemli bir hal alıyor. En renkli makyaj ürünlerini toplayın. Canlı renklerdeki göz kaleminizle gözlerinizi çerçeveleyin. Alt ve üst kirpik diplerine, göz pınarlarına kadar tek hat haline kalem çekin. Mor, yeşil, turuncu, mavi, kırmızı öne çıkan renkler. Kısacası 2018 Kış Makyajı Trendleri arasında koyu dudaklar, renkli göz makyajları, dağınık kaşlar, dağınık kirpikler ve daha beyaz bir ten rengi öne çıkıyor.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git