Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Abiye Deyince

Abiye Deyince
18 Temmuz 2013 tarihinde eklendi,

Tesettürlü kadın için abiye zor bir kulvardır. Hem tesettürlü olacak hem de beğendiğiniz bir tarz ve model. Bu ikisini birleştirmek oldukça zahmetli ama imkansız hiç değil. Moda tasarımcıları özel markalarla çalışarak her marka için tesettürlü kadın abiyeleri üretmeye başladı bile. İsterseniz size özel hatta hayalinizde ki abiyeye kavuşmak hiç de zor değil. İstediğiniz herhangi bir model abiyeyi bir markanın koleksiyonları arasında bulmak o kadar kolaylaştı ki, tek yapmanız gereken araştırmak.

Prenses model etekli, korsajlı, isterseniz kap detaylı, isterseniz bolero takviyeli. Nişan ya da kına gecesi tüm gözleri üstünüzde toplamak çok kolay olacak. Zümrüt yeşili, altın sırmalı, gümüş işlemeli, klasik siyah üzerine boncuk mu istersiniz yoksa taş mı, lacivert bu günün rengi, altına en iyi fuşya gider. Siz sadece bu soruları düşünün geri kalanı zaten sizin için hazırlanmış. Özel günler için özel hazırlık şarttır. O günü en güzel hatıralar arasına koymak için kendini iyi ve güzel hissetmekten başka çare de yok. Hayal edin bırakın hayaliniz gerçek olsun.

En güzel gününüz istediğinizden bile daha güzel olsun. Abiye modelleri nerede bulacağım diye düşünmeyin sizin için alternatifleri sıraladık. Sadece mutlu olmayı unutmayın çünkü en güzel elbise gülen bir yüzün giydiğidir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git