Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Abiye Eşarp Modelleri

Abiye Eşarp Modelleri
11 Aralık 2013 tarihinde eklendi,

Abiye modellerinin kapalı bayanlar tarafından en çok takip edilen modalardan olduğunu bilmeyen yoktur. Özellikle de muhafazakar olunması tercih yaparken daha şık görünmekle birlikte, tesettür çizgisine uygun olması da dikkat edilmesi gereken noktalardan biri olmak zorunda oluyor.

Abiye Eşsarp Şal Modelleri

Abiye Eşsarp Şal Modelleri

Kapalı giyim sektörünün en iyi abiye eşarp modellerini farklı ülkelerin jilbab giyimlerinden derleyerek bir araya getirdik. Genel olarak görülen şey abiye modellerinde eşarp ve şallarda biraz daha fazla detayın kullanılması olmuş. Yani sade renkler yerine biraz daha karışık renkler, düz motifler yerine biraz daha işlemeli, çiçek süslemelerine özen gösterilmiş. Hepsi birbirinden farklı abiye aşrap şal modelleri bayanların dikkatlerinden kaçmayacak.

Abiye Şal Eşarp Modelleri

Abiye Şal Eşarp Modelleri

Kapalı giyim sektöründe Malezya

Malezya son zamanlarda tesettür modasında kendini en çok gösteren ülkelerden biridir. Özellikle de giyim konusunda farklı model ve desenleriyle göze çarpan ülke, abiye modellerinde de değişik renklere sahiplik ediyor. Gerçekten de güzel ve dikkat çekici modelleri bulunan ülkenin ürünlerinin yakın bir zaman içinde ülkemize gelmesi, belki de tesettür modasında yeni tercihlerin doğmasını da beraberinde getirecektir. Abiye eşarp modellerindeki değişikliklerin de gözümüze çarptığı Malezya tesettür giyim modellerinde de istenen seçeneği bulmak kolay oluyor.

Moda dünyasının son haberlerini hızlı bir şekilde takip etmek için sitemizi incelemeye devam edin. Kapalı giyim sektöründe yaşananlar, online bayan giyim sitelerindeki indirimler ve daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git