Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Abiye Modası 2014

Abiye Modası 2014
4 Kasım 2013 tarihinde eklendi,

Değişen ve gelişen moda dünyasının en çok konuşulan modellerinden biri de abiye modelleridir. Her sezon farklı renk ve işlemeleriyle dikkatleri üzerine çeken abiye modası, kapalı bayanların da çok yakından ilgilenecekleri yeni modellere sahiplik yapmaya devam ediyor. En güzel abiye modellerinin yer aldığı 2014 abiye modasında mavi renkten, siyahın asil duruşuna varıncaya kadar çok sayıda rengi bulmak oldukça kolay.

Abiye Modası 2014

Abiye Modası 2014

Abiye modellerinde renk seçeneklerinin oldukça yoğun olması elbette muhafazakar bayanların kolay bir şekilde abiye beğenmelerini de sağlıyor. İstanbul abiye modelleri üzerine yoğunlukla çalışan özel tasarımcılar, abiye modelleri siparişlerinde müşterilerinin memnun kalmasını sağlıyorlar. En güzel abiye modellerinin yer aldığı sitemizi ziyaret ederek daha farklı abiye modellerini bulabilirsiniz.

Alvina Abiye Modelleri

Alvina Abiye Modelleri

Yeni sezon abiye modellerinde en çok dikkat çeken detay, abiyelerin işlemeleri oldu. Simli işlemelerden elde edilen yeni tasarımlar abiye renkleri üzerine daha iyi uyarlanınca ortaya çıkan tasarım harika ötesinde bir şıklık sergiliyor. İzmir özel dikim abiye modellerinin yer aldığı sitemizi ziyaret ederek dilediğiniz zaman kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. En güzel ve en çok beğenilen kapalı abiye modellerini sizin için seçerek sitemize ekledik. Sitemizdeki modelleri incelemeden abiye almaya karar vermeyin.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git