Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Abiye Modelleri 2014

Abiye Modelleri 2014
25 Eylül 2013 tarihinde eklendi,

Açık ve kapalı bayanların özel gecelerde giyim modelleri arasında en çok tercih ettikleri abiye modelleri her sene yeni model ve tasarımlarla bayanların en büyük yardımcıları oluyor. Farklı stil ve desenlerden oluşan abiye modelleri 2013 yılında da farklılığını göstererek bayanları büyülemeye devam ediyor.

abiye-modelleri-2014

2013 abiye modellerinde bu sene görülen açık tondaki renkler özel gecelerde şıklığınızı daha da arttıracak. Kendini özel hissedenler için şık abiye modelleri üreten firmalar, tesettürlü ve açık bayanların dikkatlerini üzerine çekerek abiye alışverişlerini kolaylaştırıyor.

Abiye modelleri bu sene en çok işlemeli abiye modelleriyle dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra, şifon abiye modelleri de bayanların tercih ettikleri abiye modelleri arasında yer alıyor. Bayanların ilgi ile beğendikleri abiye modellerinden en çok dikkat çeken modelleri sizin için sitemize eklemeye devam ediyoruz.

abiye-modelleri-2014-sezonu

Abiye modellerinden farklı model ve stilleri görmek için her gün sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Moda dünyasını yakından takip eden sitemizden faydalanarak abiye modellerinden değişik modellerini görebilirsiniz.

Abiye Modelleri 2014

Abiye Modelleri 2014

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git