Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Abiye Nasıl Seçilir

Abiye Nasıl Seçilir
1 Aralık 2017 tarihinde eklendi,

Abiye Nasıl Seçilir

 

abiye-nasil-secilir-tesetturde

Yaz yaklaşmaya başlayınca düğünler, nişanlar ve sünnetler de yaklaşmaktadır. Yaz demek eğlence mekanları demek. Yaz demek abiye demektir. Bu yüzden de yaz yaklaştıkça abiye seçiminde bayanlar çok zorlanırlar. Bu site sizlere çare bulacaktır. İlk önce bedeninizi ve vücudunuzu tanıyın. Ne beden abiye giysileri için vücudunuzun tipini bilin. Yoksa işiniz gerçekten de zorlaşır. Bununla birlikte de kendinizi ortaya koyacak ve tarzınıza uygun abiye modelleri de seçmeniz gerekmektedir. Bunu sakın unutmayınız. Abiye nasıl seçilir konusunda pek bir bilgisi olmayan bayanlar bu siteden yardım alabilirler. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

abiye-nasil-secilir-vucut-tipine-gore

Abiyeyi taşımak çok önemli olmaktadır. Bundan dolayı bayanlar abiyeyi taşımalı ki şık ve düğün mekanlarında da göz kamaştırın. Böylece abiyeler ile etrafınızı büyülersiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. İki bin on sekiz yılında ki yaz abiye renk trendlerine bir göz atmalısınız. Deniz kızı gibi bir vücuda sahipseniz yani kum saati vücut tipiniz varsa balık etek ve balık elbise şeklinde özellikle de bel kısmına oturması gereken abiye modellerini deneyebilirsiniz. Balık model abiye seviyorsanız o zaman bel oturtmalı abiye modelleri de ilginizi çekebilir. Bir de şunu eklemek isterim.

abiye-nasil-secilir-tesettur

Kum saati vücut tipli bayanlar abiyelerini desenli almamalıdır. Hem de koyu renkler yerine açık renkler ile kendinizi daha ön planda tutmaya çalışın. Armut vücut tiplerini biliyorsunuzdur. Sizlerde bu şekil bir vücut tipi olan bir bayansanız sizlere önereceğim abiye seçimi straplez model ve omuzları da açık olacak şekildedir. Armut tip vücuda sahip olan bayanların abiye seçimi biraz daha zor ve uğraştırıcı olabiliyor. Vücudu armut tipli olan bayanların basenlerini ve kalçalarını dar gösterecek abiyeler seçmelisiniz. Aynı zaman da abiye kumaşı olarak da şifon model de kumaş da alabilirsiniz.

abiye-nasil-secilir-mekana-gore

Elma tip vücutlu bayanlara da sıra geldi. Şöyle ki boynu kalın ve geniş omuzlu bayanlar olur. Bununla birlikte de bel kısmı ve kalça kısımları ise kalın olmaktadır. Elma vücutlu tipte ki bayanlar bel ve kalça bölgelerini gizlemek isterler. Zarif görünmeleri için bel ve kalçaları gizlemek ile başlayın. Bu tipte ki bayanlar bacaklarını vurgulamalıdır. Mini abiyeler ile bacaklarınızı ortaya koymalısınız. Elma tip vücutlu bayanların bacakları kalın olmaz. Bu vücutlu kadınlar bacaklarını gizlemesin. Yoksa daha çok iri ve abartılı görünebilirsiniz. Drapeli abiye elbiseleri seçerek göğüs bölgesini hafifçe inmesini sağlayabilirsiniz. Abiye nasıl seçilir diye sorarsanız bunun cevabını bu sitede arayabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git