Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Abiye Tesettür Modelleri

Abiye Tesettür Modelleri
18 Mayıs 2017 tarihinde eklendi,

Abiye Tesettür Modelleri

abiye-tesettur-modelleri-tasli

Kadınlar her gittikleri ortamda ortamın ambiyansına göre farklı kıyafetler giyerek ortama ayak uydurmaktadırlar. Arkadaşları ile buluşmaya giderken daha spor kıyafetler tercih eden kadınlar işe giderken daha klasik modeller tercih etmektedirler. Yılda birkaç gün olan ve bizim için oldukça önemli olan bazı gecelerde ise kadınlar daha şık ve abartılı olmak isterler ve kıyafet tercihlerini de abiyelerden yana kullanmaktadırlar. Özellikle her geçen gün moda dünyasında artık çok daha fazla konu olan tesettür giyimde de abiye modellerinde çeşitlilik ve alternatifler artmaktadır. Birbirinden güzel ve modern görünümdeki abiye tesettür modelleri ile artık tesettürlü kadınlarda düğünlerde, nişanlarda, balolarda veya mezuniyet törenlerinde çok daha şık bir görünüme sahip olabilmektedir.

abiye-tesettur-modelleri-pelerinli

Hakim yaka tesettür abiye modelleri Son zamanların en trend detaylarından biri olan hakim yaka modellere artık abiyeler de de sıkça rastlıyoruz. Özellikle tesettür giyimde oldukça sevilen ve beğenilen bir model olan hakim yaka kıyafetler tesettür abiyeler de de oldukça şık ve modern bir görünüm yaratmaktadır. Birbirinden şık ve oldukça modern görünümdeki abiyeler de işlenen hakim yakalar abiyelere klasik bir şıklık katarak çok daha farklı bir tarz uyandırıyor. Bilhassa nakışlı tesettür abiye modellerinde sıkça gördüğümüz hakim yaka modeller tesettür giyimde oldukça trend bir tarz olup birçok kadın tarafından da beğenilmektedir. Severek ve beğenerek giyeceğiniz ve oldukça göz alıcı bir güzelliğe sahip olan hakim yaka tesettür abiyelerini incelemelisiniz.

abiye-tesettur-modelleri-dandelli

Kaftanlı abiye tesettür modelleri Herkesin de bildiği üzere tesettür giyimde özellikle son birkaç yıldır oldukça modern ve şık tarzlarda kıyafetler tasarlanmakta ve birçok modacı tesettür giyim üzerinde çalışmaktadır. Tesettür giyimin baş tacı olan abiye tesettür modellerinde de en göze çarpanlar arasında kaftanlı tesettür abiyeler yer almaktadır. Şık ve modern görünümünün yanı sıra oldukça otantik ve farklı bir tarza sahip olan bu abiyeler de kaftan kısmında işlenen birbirinden zarif nakışlar ile de abiyeler oldukça güzel bir görünüme sahip olmaktadır.

abiye-tesettur-modelleri

Birçok tesettürlü kadının son yıllardaki en çok tercih ettiği abiye modeli olan kaftanlı tesettür abiyeler de ise bordo ve zümrüt yeşili hakim kılınmaktadır. Abiyeler mevzusunda ise titiz davranan bayanlar için hazırlanan kreasyonlara bakıldığında fuşya, kırmızı ile zümrüt yeşili gibi renklerin yanı sıra bordo, saks mavisi gibi tonlarda tercih edilmektedir. Tesettür abiye dendiği zaman çoğu kişi abiyesini tamamlayacak ayakkabı, şal, eşarp gibi detayları da büyük bir titizlikle seçebiliyor.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git