Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Abiye Türban Modelleri 2016

Abiye Türban Modelleri 2016
25 Ocak 2016 tarihinde eklendi,

Abiye türban modelleri bu senenin gözdesi haline geleceği tahmin edilmektedir. Kapalı bayanların yeni gözdesi haline gelen bu tarzda abiye tarzındaki kıyafetler ile beraberinde türban takmak isteyen kadınların ihtiyacını abiye türban olarak nitelendirilen yeni bir model ortaya çıkmıştır. Bu model o kadar yaygınlaşmış ki bazı büyük kuaförlerde bu istekler için sadece abiye türban yapmakta olan eğitimli kişiler de bulunmaktadır. Abiye türban modelleri 2016 senesinde farklılığa girecek ve daha değişik haller, daha güzel modeller ile karşımıza çıkacaktır diyebiliriz. Bu şekilde hem çok güzel bir görünüm elde edebilir, hem kapalı olduğunuzu daha vurgulayabilme imkânına da sahip olabilirsiniz.

Abiye türban modellerini artık sadece özel günlerde yani düğün, kına, nişan ya da özel gün, balolarda, toplantılarda değil normal günlerde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Abiye türban modelleri 2016 senesinde çok büyük değişime girmiş ve bu şekilde devam edecek demiştik. Başlangıçta sadece düz renk ve saten eşarpların üzerine yapılmış olan birkaç çiçek ya da benzeri motifler ile bu akım başladı. Yapıldığı ilk günden itibaren hızlı bir gelişim ve değişim göstererek karşımıza çıktı. Şu günlerde ise o kadar gelişim ve değişim gösterdi ki onlarca hatta yüzlerce abiye türban modeli karşımızda olmaktadır. Bu modellere artık koleksiyoncular koleksiyonlarında yer vermektedir. Tesettürlüler tarafından çok büyük ilgi, beğeni çekmiş olan abiye türban modellerini siz şimdiye kadar hiç yaptırmamış iseniz kesinlikle bu tarzda bir model yaptırmanızı tavsiye ederiz. Bu tarzdaki bir modeli kendiniz yapabileceğiniz gibi hemen hemen her kuaförde de yaptırabilme imkanına sahipsiniz.

abiye-turban-modelleri

Abiye Türban Modelleri

Bir şey daha belirtmek gerekir se abiye türbanlar ile beraberinde kullanılmakta olan taşlar ve takılar ve aksesuarlar çok fazla beğenilmekte, ilgi çekmektedir. Bundan dolayı da bu takı, taş ve aksesuarları en yakın kuaförden bulabilir özel günlerinizde düğünde ve nişanda çok güzel bir şekilde kullanabilirsiniz. Abiye türban modelleri 2016 senesinde çok gözde olacak demiştik. Ayrıca bu modelleri sizin de yapabileceğini belirtmiştik. Hem internette yer alan hem de kuaförlerde bulunan bu iş ile ilgilenen kişilerden çok kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz abiye türban modeli yapmayı artık siz de kendiniz yapabilirsiniz. Hatta belirli bir yerden sonra kendi modelinizi dahi oluşturabilir ve bu şekilde özel günlerinize katılabilirsiniz. Her farklı bir abiye türban modelinde daha fazla ilgi toplayacak ve daha fazla beğenileceksiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git