Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Aker 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu

Aker 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu
19 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

 aker logo

aker amblem

Baharın en canlı renkleri Aker 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’n da! 

aker banner

Aker her yeni sezon da kalite ve estetik anlaşının çıtasını yeni teknojiler kullanarak yükseltirken kullanıcılarının tüm beğenilerini kazanmaya devam ediyor. Dikkatleri üzerinde toplayan markanın yeni sezonda, gizemli çiçek figürlerine modern ve genç bir çizgi ile yorumladığı gözlerden kaçmıyor. Dünyanın en büyük ve modern eşarp üretim tesisleri olan Aker de yapılan muhteşem koleksiyonların dan birisi daha görücüye çıkmaya hazırlanıyor.Renk paletine usta dokunuşlar yapan desenler, saf ipek dokusuyla birleşerek, zarif ve ayrıcalıklı bir yaz sezonuna merhaba diyor! İlkbaharın heyecanını ve yazın serinliğini hissettirecek olan tasarımlar, fuşya, yavruağzı, lila, sarı ve mavinin en canlı tonları ile harmanlanarak büyülü Aker eşarplarında hayat buluyor.

aker reklam banner

Klasik ve sofistike bir bütünlükte ortaya çıkan koleksiyonun, romantik renk varyasyonları Aker kadını için vazgeçilmez parçalara imza atıyor. Aker’in genç yüzü 17 Serisi eşarpları, farklı renklerin kontrastı, grafik ve geometrik desenlerle minimal bir duruş sağlıyor.

aker ilkbahar koleksiyonu

Yüzyıllar önce Çin prenseslerinden birinin keşfettiği ipek, imparatorlara hediye edilen en kıymetli ürünlerden biri haline geldi. O zamanlar el tezgahların da dokunan bu çok değerli kumaş bugün modern teknolojilerin ışığında kıymetini Aker sayesinde korumaya devam ediyor..

aker eşarp

Tiviline ve krep satenine ulaşabileceğiniz farklı renk varyantları, yeni sezonda size pek çok alternatif sunacak. Aker’den bir kez daha vazgeçemeyeceksiniz.

aker kadını

 

Aker ‘den İlkbahar Yaz Koleksiyonu

loading...

Etiketler:

Aker 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. eda diyor ki:

    renk, desen ve modelleri çok güzel ve her şeyle kullanılacak tarzdan

Sayfa başına git