Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Ala London 2015 Tesettür Modelleri

Ala London 2015 Tesettür Modelleri
22 Aralık 2014 tarihinde eklendi,

Ala London 2015 Tesettür Modelleri

Ala London markası bu sene karşımıza çok daha farklı ürünlerle çıkıyor. Bu ürünlerde bizim edindiğimiz izlenim genel olarak orta yaş kapalı modasını yansıtmak istediğidir. Orta yaş örtülü bayanların ilgisini çekebilecek elbiseler oluşturan Ala London yeni sezonda yeni renkler ve yeni desenler kullanmış.Elbiselerinde kullandığı ince detaylar genel olarak orta yaşın ilgisini çekebilecek türden.

Ala London 2015 Tesettür modelleri incelediğimizde aşağıda ki model resimlerinde gördüğünüz üzere iki rengin kullanıldığı kombinler ağır basmaktadır. Bunun yanında göğüs kısmını sade geçen anca bel ve göbek kısmına vurgu yapan modeller ağırlıkta. Bu da orta yaş örtülü zayıf bayanlar için güzel tesettür modelleri demek oluyor. Bunun da yanında deri pantolon modeliyle gerçekten tesettür giyimde farklılaşma içine girdiğini söyleyebiliriz.

Ala London 2015 Tesettür Modelleri Tavsiye Durumu

Ala Lonfon 2015 Tesettür Modellerini incelediğimizde genel olarak sizlere şunu söyleyebiliriz. Bu sene marka ürünleri üzerinde daha detaylara önem vermiş olsada farklılaşma adına yaptığı bazı çalışmalar abartıya da kaçabileceğinden bu ürünleri alırken yapacağınız kombinlere dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Ancak yinede beğendiğiniz modelleri kaçırmayın zira markaya yoğun bir talep var ve sınırlı sayıdaki ürünler her an tükenebilir. O yüzden Ala London yeni sezon ürünleri alırken eğer beğendiğiniz model sizin için vazgeçilmez ise mutlaka alınız ve uygun başörütüsü kombiniyle gerçekten zarif bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Ala London 2015 Tesettür Modelleri Fotoğrafları

Ala London 2015 Tesettür Modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git