Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Alvina 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Alvina 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu
6 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Yaz aylarının en şık giyim modellerini bulabileceğiniz sitemizde yeni giyim modelleri ile yine karşınızdayız. Alvina markası tesettür giyim modellerinde kendini ispatlamış markalardan biri haline geldi. Her sene yaptığı yeni tasarımlarla tesettürlü bayanların karşısına çıkan Alvina giyim, yeni modelleri ile yine 2013 ilkbahar yaz mevsimlerinde kendinden çokça söz ettirecek.

Alvina 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda birbirinden farklı giyim modelleri bulunuyor.  Uzun etek modelleri ile yaz aylarında tesettürlü bayanların giyim ihtiyacını karşılayan Alvina giyim, mor etek modelleri ile dikkatleri üzerine çekti.

Pardesü modellerinde yine bu sene yeni tasarımlarıyla göze çarpan Alvina, çizgi ve dokunuşlarıyla tesettür dünyasına bomba gibi düştü. Alvina 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda yine değişik eşarp ve şal modellerini de görebilirsiniz. Tesettür dünyasında büyük bir yer kapmayı başaran marka, sektöründe en iyi yere sahip giyim markalarından biridir.

Alvina 2013 ilkbahar yaz koleksiyonunda en çok göze çarpan giyim modellerini sizin için seçerek sitemize ekledik. Her gün güncellenen sitemizde yeni giyim modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git