Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Alvina Elbiseli Takım Modelleri

Alvina Elbiseli Takım Modelleri
15 Ocak 2014 tarihinde eklendi,

Alvina markası tesettür markalar içerisinde önde gelen ve beğenilen ürünleri olan markadır. Gerçekten de kapalı bayanlarımızın aradığını rahatça bulabilecekleri ve birçok markaya göre fiyatları uygun olmaktadır. Hatta zaman zaman sunduğu kampanyalarla da dikkat çekmekte ve kaliteli ürünleri ucuza alabilme imkanını kapalı bayanlarımıza sunmaktadır. Genelde kapalı bayanlarımızın elbise modellerine rağbet etmesinden dolayı tesettür elbise modellerine daha ağırlık verilmektedir. Bu modellere alternatif olan bir başka model ise Alvina elbiseli takım modelleridir. Bu elbiseli takım modelleri ikili takım gibi görüntü vermesinden dolayı elbiseli takım olarak geçmektedir. Modellerde üst ve etek kısmı farklı olduğu gibi elbisenin üzerine bolero yapılmış modelleri de vardır. Bu modeller şöyledir:

Bunların dışında alt ve üstü kısmı farklı renk ve modellerde yapılmış Alvina elbiseli takımlar vardır. Bunlarda oldukça kullanışlıdır. İster yukarıdaki modellerden isterseniz de aşağıdaki modellerden sipariş verebilirsiniz. Hepsi ayrı ayır güzeldir. Fiyatları ise en düşük 140 TL den başlamaktadır. Özel geceler için de tercihiniz olacaktır. İşte bu güzel Alvina elbiseli takım modelleri:

loading...

Etiketler:

Alvina Elbiseli Takım Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git