Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Alvina Kombin Önerileri

Alvina Kombin Önerileri
14 Mart 2014 tarihinde eklendi,

Bu kez 96’da kurulan, bir bayanın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmeye yönelik, günün moda akımlarını uygun bir şekilde, en iyi fiyat seçenekleri ve belirgin bir kaliteyi özgün tasarımları ile buluşturan bir markadan söz edeceğiz. Alvina tüm bu sözünü ettiklerimizi sizler için aynı çatı altında sunmak üzere hızlı bir şekilde çalışıyor ve ortaya çıkardığı koleksiyonlar hepimizi oldukça şaşırtıyor.

Alvina kombin koleksiyon

600’ün üzerinde özel ürünü, ülkemizin hemen hemen her yerinde bulunan 300 satış noktası ve 16 konsept mağazası ile oluşturduğu başarı zincirini siz değerli müşterilerinin gücünden almaktadır. Uluslararası ölçekte ayrı bir klasmana sahip olduğunu belirtmemiz gereken Alvina, bayan giysi ve aksesuar tasarımı üretimi konusunda tecrübe sahibi firmalar arasındadır. Tüketici taleplerine çok dikkat eden marka, ihtiyaçları doğru yanıtlayabilmek üzere ,çizgisi dahilinde günlük kıyafetten abiye giyime , bluzdan pardesüye kadar çeşitli modeller tasarlayıp üretmektedir.

alvina

Takım olma ruhuna önem veren Alvina..

En önemli varlığı insan olan firma, takım ruhuyla beraber genel Alvina konseptini benimseyen ekibi ile tasarımdan üretime, satıştan sevkiyata tamamen müşteri odaklı olarak çalışmaktadır. 

Alvina’nın bu sene ki çıkarmış olduğu koleksiyonları ile bizi memnun ederken, yaratmış olduğu ürünleri doğru giyebilmemizi sağlayan kombin grupları ile de bizleri rahatlatıyor.”Bugün ne giysem” derdi kalmadan siz de Alvina farkını yaşayabilirsiniz. Etekten pantolona ve elbiseye kadar dilediğiniz rengi istediğiniz model ile nasıl doğru kullanırsınız, Alvina sizin için hazırlamış.Yakında İlkbahar Yaz koleksiyonundan da sizler için söz edeceğiz.

Alvine İlkbahar Yaz

 

Alvina’dan Etek Pantolon Elbise Kombinlemeleri

Alvina’nın daha önce başka ihtiyaç duyacağınız ürün grupları ile ilgili hazırlamış olduğu modellere bir başka konumuzda da anlatmıştık. Gelin hep birlikte tekrar haztırlayalım http://www.ortuluyum.com/alvina-elbiseli-takim-modelleri/

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git