Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Koleksiyon

Anneler Gününe Özel Koleksiyon
3 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Her sene 12 Mayıs tarihlerinde kutlanana ” Anneler günü ” için şimdiden hediyeler alınmaya başladı. Anneler gününe yaklaştığımız bu günlerde tesettür modasında da bu sene anneler gününe çok özel koleksiyonlar bulunuyor. Anneler gününe özel koleksiyon ile anneleri mutlu etmek aslında çok kolay. Özel koleksiyon için tesettür giyim modellerinden dilediğiniz bir modeli seçebilirsiniz.

Anneler gününde, şal modellerinden ipek şal modellerini alabilir, uzun elbise modellerinden herhangi birini seçebilirsiniz. Kombin olarak alabileceğiniz anneler gününe özel kombinler de fena fikir sayılmaz.

Tesettür giyim dünyasında yine kendinden çok söz ettiren pardesü modelleri 2013 yılında yeni stil ve tarzlarıyla tesettürlü bayanların ilgisini çekiyor. Annele gününe özel pardesü modellerinden birini de seçebilirsiniz. Annelerinizi sevindirmek adına, yeni girişimlerde bulunan markaların değişik tasarımlarından elde edilmiş giyim modellerinden dilediğinizi de seçebilirsiniz. Mesela deri çanta modellerinden annenizin zevkine hitap edecek bir çanta modeli seçebilirsiniz.

Tesettüre dair sitemize girerek anneler günü için özel kıyafetleri bulabilirsiniz. Canlı renkleriyle şal modelleri, yine ağır tonlarıyla pardesü modellerin, çanta severler için farklı çanta modellerini bulabilirsiniz. Bütün annelerin ” Anneler günü kutlu olsun.”

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git