Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Aramiss 2014 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri

Aramiss 2014 İlkbahar Yaz Elbise Modelleri
3 Nisan 2014 tarihinde eklendi,

 

Aramiss Moda Yeni Sezon Modelleri

Tesettürün yıldızı parlayan markası Aramiss..

Her kadın güzel ve şık görünmek için bakımına, görünüşüne özen gösterip titiz davranır. Aslında moda, sizin hangi trendi takip ettiğinizden önce, kendinizi nasıl en iyi gösterdiğiniz ile ilgilidir. Doğru kıyafet tercihi size en çok yakışan modeli kendinizi tanıdığınızdan emin olarak seçebilirsiniz. Hepimiz gündüzden geceye taşıyabileceğimiz şık kıyafetler içinde olmak isteriz, bu nedenle aradığınız modeller bu yönde olmalı ve aynı zamanda belli bir konfor içinde hissedebilmeniz çok önemli bir husustur.

Başarıları ile son birkaç yılda ciddi bir atılım yapan tesettür firması, neşeli hazırladığı koleksiyonlarla bayanların dikkatlerini çekmeyi başarıyor. Yazın neşesini ve keyfini yakalamak istiyorsanız Aramiss sizi sonsuz güzellikte ki modelleri ile eşsiz bir kreasyon sunuyor. Elbise modasına farklı bir yön veren marka, kullandığı detaylar ve renk uyumlarını oldukça doğru kullanıp tercih yapmamızı zorlaştırıyor. Hiç kuşkusuz müşteri kitle çıtasını arttırma yolunda ilerleyen Aramiss, her sezon bizlere yenilenmiş anlayışlar getiriyor.

Aramiss Yeni Sezon Modelleri 2014

Sezonda çizgisine kattığı renkleri net belirleyen Aramiss, mint yeşil, pudra,kırmızı, siyah, beyaz gibi ağırlıklı tonlar kullanılırken, dantel ve tül detaylara ağırlık veren firma, abiye formları gündelik kıyafetlere farklı bir şekilde uyarlamış. Bel kısmından aşağıya doğru evaze kesim tarzı benimseyen firmanın çoğunlukla elbiselerinde aynı formları görmekteyiz. Pastel tonlarda hazırlamış olduğu peplüm modeller ile iddialı bir çıkış yakalayan marka, yaratıcılığı ve asaleti vurgulan kıyafetleri ile bizleri memnun edecek gibi görünüyor. İddialı Aramiss tesettür yeni sezon modellerini sizler ile buluşturuyoruz.

2014 İlkbahar Yaz Aramiss Elbiseleri

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git