Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Armine 2015 Kışlık Eşarp Modelleri

Armine 2015 Kışlık Eşarp Modelleri
22 Kasım 2014 tarihinde eklendi,

 

Armine Mavi Eşarp Modeli

Artık havalar soğumaya başladı. Bir çok tesettür giyim firması yazlık eşarp modellerini büyük indirimlere girerek yazlık eşarp modellerini bitirirken diğer taraftan da 2015 sonbahar kış sezonunun hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyorlar. Her ne kadar şal kullanımı tesettürlü bayanlar arasında yaygın olmaya başlamışsa da modern ve asil bir duruşa sahip eşarplar elbette bu sezon da hanımların vazgeçilmezi olacak. Kaliteden ödün vermeyen hanımlar için Armine’nin hazırladığı saf ipekten oluşturulan eşarplar yumuşak dokusu ve şık görüntüsü ile dikkat çekmeyi seven bayanların aradığı tüm niteliklere sahip. Tesettür giyimde bir tamamlayıcı niteliğinde olan eşarp modelleri bayanların vazgeçilmezi arasında yer alıyor.

Armine Kırmızı Mavi eşarp Modeli

Armine 2015 Kışlık Eşarp Modelleri Avangart ve Modern Çizgileri ile dikkat çekiyor. Klasik modelleri daha avangart ve modern çizgilerle birleştiren marka her renkte kıyafet ile kombinlenebilecek onlarca çeşide imza atmış. Armine 2015 Kışlık Eşarp Modellerinde dikkatimizi çeken ilk özellik geometrik desenlerle bezenmiş farklı renklerle birleştirilmiş modeller oldu. Kare, daire, geometrik, dikdörtgen, şekillerin birbirine karıştığı daha çağdaş bir duruş sergileyen bu modelleri eskiden beri alışık olduğumuz çiçek desenleri takip ediyor. Tesettürlü bayanları bu kış yine çok şık modeller ibekliyor diyebiliriz. Bizler de tesettürlü bayanlara fikir vermesi açısından Armine 2015 Kışlık Eşarp Modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Galerimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git