Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Armine Ceket Modelleri

Armine Ceket Modelleri
26 Kasım 2014 tarihinde eklendi,

Armine Ceket Modelleri 2015 Ürünleri

Armine bu sezon ceket modellerinde sadeliği ön plana çıkarmakla kalmamış sadeleğin getireceği o kibarlığı da sonuna kadar sergilemiştir. Ceket bildiğiniz gibi ciddiyetin, resmiyetin sembolü olduğundan kibar ceket modeli yapmak ve sadeliği tutturmak gerçekten zordur.

Bu sezon inanılmaz derecede giydiğinizde içinizi rahatlatacak ve yürüşünüze ayrı bir hava katacak ceket modelleri mevcut. Özellikle kapalı bayanlar için markalar resmen yarışmaktadır. tesettür giyim almış başını giderken herkes farklılaşma çabasında. Bu yüzden kimse sadeliği düşünmez olmuştu. İşte tam bu debdebenin içerisinde Armine birbirinden güzel ceket modelleri ile karşımıza çıkıyor. Armine ceket modelleri farklı renklerde ve desenlerde bulunmaktadır. Burada vurguladığımız birinci husu sadelik olsa da metal aksesuarlı ve etek ucu pli detaylı ceket modeli de mevcut. Böylece sadeliğin yanında farklı etek modelleri ile kombin yapmanıza da olanak vermektedir. Bu yüzden çok kibar kombinler yapabileceğiniz gibi açılış törenleri iş görüşmelerine gidiş gibi sadeliğin yanında iddaalı olmanız gerektiğinde yapabileceğiniz kombinler hususunda da size alternatif sunması açısından bu aksesuarlar önemli.

Armine Ceket Modelleri zengin tasarıma sahiptir. Astarlı ceketlerle örtülü bayanlar özellikle geniş yakalı ceket modellerini tamamlamak için kullandıkları baş örtüsüne dikkat etmelidirler. Her ne kadar bu ceketlerin sade bir havası olduğundan sizi kibar gösterebileceği gib yalnış bir baş örtüsü seçimiyle size absürd bir görüntü de verebilir. O yüzden başörtüsü seçminde de sadeliği tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Astarsız Armine ceket modelleri özellikle orta yaş kapalı bayanlar için güzel bir seçim olabilir. Bu modellerin arasında olan astarsız dik yakalı altın sarısı detal düğmeli olana aşağıda da görebileceğiniz model ceket kibar bir görüntünün yanında gideceğiniz mekanlarda da şık bir duruş sergilersiniz.

armine-ceket-modelleri

Armine Yeni Sezon Ceketleri

Armine ceket modelleri omuzlarında büzgü ve farklı kumaşların birleşimiyle oluşan değişik modeli de bulunmaktadır. Aşağıda fotoğrafını da görebileceğiniz bu modelde vatka kullanılmıştır. İki rengin muhteşem uyumunun sergilendiği bu modellerde sizlere muhteşem kombinler yapmak için zengin tercihler sunmaktadır.

Tavsiye: Ceket modellerini sık sık kullanan ve seven örtülü bayanlara tavsiye ederiz.

Örtülüyüm Puanı: 6.9

Yeni örgü bluz modellerini görmek için buraya tıklayınız!

Armine Ceket Modelleri Yeni Sezon Resimleri

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git