Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Armine Günlük Tesettür Kombinleri

Armine Günlük Tesettür Kombinleri
18 Ocak 2014 tarihinde eklendi,

Armine markasının şık ürünlerinin yanı sıra bu ürünlerin bir araya getirilmesi de ortaya çok güzel kombinler çıkarmış. Hem özel geceler hem de günlük giymek için kendi kıyafetlerini uyumlu şekilde kombinlemiş. Aslında bu da kapalı bayanlarımıza büyük kolaylık vermektedir. Çünkü artık birçok bayanımız doğru giyinmenin kurallarına dikkat ediyor. Uyumsuz kıyafetlerden ziyade kendine yakışan ve uyumlu modeller tercih ediyor.

Bu Armine kombinleri günlük yaşamda alışverişe çıkarken, ev gezmelerinde ya da arkadaşlarla toplantılarınızın yanı sıra iş kadını olan kapalı bayanlarımız da tercih edebilir. İlk resimde çok şık bir pardesü, onu takiben spor bir dış giyim ve üç numara da ise özellikle çalışan kapalı bayanlarımız için harika, şık bir takımdır. Hepsi güzel şekilde kombinlenmiş diye düşünüyoruz. Elbette kaliteli ürünler olmasından dolayı da üzerinizde güzel görünecektir.

İkinci kombinde ise kış mevsiminde size enrji katacak renkleri bulunan tesettür kombinidir. Hakim yaka ve peplum şu aralar en moda olan modellerdendir. Hatta kapalı bayanlarımız hakim yaka kıyafetlerden çok hoşlanmaktadır. Kapalı giyim içinde çok idealdir. Eşarp, çanta ve etek rengi kombinlenmiştir.

Armine markası kapalı genç kızlarımızın da okula giderken kullanabileceği güzel bir kıyafetlerde sunmuş. Hepsini de galerimizden yer verdik. Sizler de Armine günlük tesettür kombinlerini merak ediyorsanız galerimizden takip edebilirsiniz.

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git