Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Aveanna İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Aveanna İlkbahar Yaz Koleksiyonu
1 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

İlkbahar ve yaz koleksiyonlarının vitrinlerdeki yerini almasıyla değişik markaların değişik tasarımları da göze çarpmaya başladı. Tesettür giyim markasında en büyük markalar arasında yer alan ” Avenna ” ilkbahar yaz koleksiyonunda 2013 için yeni değişiklikler yaparak tesettürlü bayanların giyim ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.

Aveanna İlkbahar Yaz Koleksiyonu, birbirinden farklı tasarımlardan oluşuyor. 2013 yılına tesettür modasında damgasını vuran Avenna Sonbahar kış koleksiyonu ile büyük bir ilgi toplamıştı. İlkbahar yaz koleksiyonunda da Avenna markasının yeni modelleri yine göz kamaştırıyor. Özellikle pardesü ve başörtü modellerinde bu sene çok farklı çizgiler ve tasarımlar görülüyor. 

Aveanna İlkbahar Yaz Koleksiyonunda bu sene en belirgin olan giyim modellerinden biri Bluz. Avenna Bluz 2013 modellerinde görülen değişiklik ve renk seçenekleri tesettürlü bayanların ilgisinden kaçmıyor. Farklı tasarımlardan oluşan Avenna Bluz modelleri yaz aylarında bayanların tercihleri arasında olacak.

Avenna pardesü modelleri 2013 yılında yine canlı renkleriyle bayanların gözdesi olacak. Yeni modeller ve stillerle üretilen Avenna pardesü modelleri tesettür dünyasındaki yerini aldı. 

Tesettür dünyasının nabzını yokladığımız tesettüre dair sitemize her gün yeni giyim modellerini bulabilirsiniz. Farklı renk ve çizgilerden oluşan tesettür modasının en son trendleri, yeni çıkan modelleri ve haberlerini ilk gören siz olun.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git