Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Avenna 2014 2015 sonbahar Kış Koleksiyonu

Avenna 2014 2015 sonbahar Kış Koleksiyonu
9 Ekim 2014 tarihinde eklendi,

Avenna Sonbahar

Yeni sezonda ne arıyorsunuz? Karar verebildiniz mi?

Avenna Tesettür markaları arasında devamlı yükselen ve parlayan markalardandır. Uluslararası ölçekte ki pozisyonu ile dünya çapında bir isim olma yolunda adım adım ilerlemektedir. Kadınların her sezon şıklığın peşinden gidiyor olduğunu biliyoruz, bu durumda kendilerine en şık buldukları markalardan birisi de haliyle Avenna oluyor..

Yaz bitti, sonbahar kendini zaman zaman yaz olarak hatırlatıyor bazen de kışa hazırlık yapıyor. Ee markalar çoktan yaz indirimlerini bitirmek üzere, sizler eğer kış alışverişine daha başlamadıysanız, Avenna’nın geçtiğimiz günlerde “Modern Zamanlarda Bir Kış Masalı” adıyla yayınlanan iddialı koleksiyonuna göz atmalısınız. Tasarımcısı Osman Özdemir’in yorumuyla Avenna’da kış mevsimi başladı;

Osman Özdemir, “Kumaşların terennüm, desenlerin raks ettiği bu kış masalının güzeller güzeli sultanı sizsiniz. Bir varmış, bir yokmuş. Siyahlar asaleti, beyazlar masumiyetiyle huzura çıkmış. Modern çizgiler, zarif dokunuşlarla şahesere dönüşüyor. Kumaşlar desenlere ilham, desenler kumaşlara hayat veriyor. Soğuk rüzgârlar, bir dokunuşla sıcak esintilere dönüşüyor” diyor.

Avenna 2015 Kış Modelleri

Avenna’da 2015 Kış Sezonunda Neler Var?

Sizler için mercek altına aldığımız bu popüler markada neler yok ki! Farklı baskı ve el işleri kullanılarak hazırlanan koleksiyonda renk olarak mürdüm, mor, fuşya ,camel, lacivert ve yeşil gibi çeşitli tonlar kullanılmış.Siyah beyazı en özgün bildiğimiz haliyle yorumlayan Avenna, ekoseleri de ön planda tutarak markalar arası yarışı başlatmış.Kış nasıl geçecek bilinmez ama, kumaşların gücünü fark edip Avenna ile daha sıcak geçeceğini temenni edebiliriz.Kürk ve deri detayları ürünleri fazla sıkmadan,ultra modern bir havada kullanan firma,pardesü ve kaban modellerini ön planda tutmuş.Tunikler hem sade, hem de baskılı, bir o kadar da asimetrik arkası uzun önü kısa olup ve bir hayli iddialı haliyle bizi karşılıyor.Sezon parçaları arasında yer alan yelekler gömlek ve bluzlar ile kombinlenerek kullanım şekli ifadesiyle hazırlanmış.Tasarım harikası modeller günlük stilinizi ideal kıyafetler haline getirmek için bir hayli çalışılmış ve emek sarf edilmiş olarak bize sunuluyor.Neo klasik ve minimalist formlar Avenna’nın kendine özgü yaratımında hayat bulmuş, gerisi sizin üzerinizde canlanmasına kalıyor.

Avenna 2015

Albenisi yüksek olan Avenna ürünleri, zamanınıza ve kullanacağınız mekana göre uyum göstermek için üretildiğini ifadelerken, dış giyim prospektüsüne uyguyn içerik, ofis çalışanına şehirli kadın imajı ile günlük stili de zedelemeyecek modeller ile sizi memnun etmeyi hedefliyor.

Osman Özdemir çalıştığı temalar ile Avenna’yı “Sözün bittiği, modanın duraksadığı yerde,

Kâh derinlere dalıp, kâh semalara çıkarak; Geçmişin izlerini taşıyan, bugünde ve yarınlarda yaşanacak bir kış masalı keşfettik” diye özetliyor.

Avenna 2015 Sonbahar Kış Modelleri

Son olarak İlkbahar Yaz koleksiyon parçalarını anımsamak isteyen değerli okuyucularımıza hala indirimleri devam eden markalar arasında olan Avenna’yı önceki yazımızdan takip edebilirsiniz. http://www.ortuluyum.com/avenna-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-2014/

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git