Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Ayakkabı ve Çanta Modelleri

Ayakkabı ve Çanta Modelleri
15 Ocak 2018 tarihinde eklendi,

Ayakkabı ve Çanta Modelleri

 

ayakkabi-ve-canta-modelleri

Ayakkabı ve çantalar kadınlar için tutkulu parçalardır. Elbiselerin vazgeçilmez parçaları olan bu ürünler giysileri tamamlamakla kalmaz onların şıklığına şıklık katarlar. Ayakkabı ve çanta modellerini seçerken genelde ikisi birbirine uyumlu olarak seçilir. Ama tabi ki her zaman ayakkabı ve çanta modellerinin birbirine uyumlu olması gerekir diye bir kural yoktur. Burada önemli olan kombinin birbirine uyumlu olması ve bütünleşmesidir. Ayakkabı seçerken ilk dikkat edilmesi gereken şey ayakkabının rahatlığıdır. Gün boyu ayaklarımızı sararlar ve bizi onlar taşırlar. Dolayısıyla ayağa uygun olmayan ve zarar veren ayakkabının ayağa vereceği rahatsızlık kişiyi yapacaklarından alıkoyar. Bunla da kalmaz ayaklarda yara yapar ve başka ayakkabıların dahi bir süre giyilebilmesine olanak sağlamaz.

ayakkabi-ve-canta-modelleri-

Yani kısaca ayakkabının zararsız ve rahat olmasının önemi büyüktür. Ayakkabının rahat olduğu kadar çantanın da rahat bir çanta olması önemlidir eğer uzun süren bir yolculuğunuz ya da gezintiniz olacaksa. Çünkü uzun süren bu gezintilerde çantanın rahatsızlık vermesini istemez ama aynı zamanda da birçok eşyayı içinde barındırmasını isteriz. Bu gibi durumlarda sırt çantası en iyi tercihtir tabi ki ama çok spor kaçabilir ve tarzınızı bozabilir onun için başka tercihlere yönelmelisiniz. Bu tercihler arasında boydan atılan uzun saplı çantalara yer verebilirsiniz. Şimdilerde de oldukça moda olan bu tarz çantalar rahatlıkları kadar şıklıklarıyla da dikkat çekiyor.

ayakkabi-ve-canta-modelleri-krem

Çeşitli desen kumaş ve renkte üretilen bu çantalar herkesin zevkine hitap edecektir. Boydan çapraz atılarak kullanılabildiği gibi yandan tutularak da kullanılırlar. Ama boyundan çapraz atılarak yapılan kullanım şekli daha rahattır. Ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer hususta mevsimsel özelliklerdir. Özellikle kış aylarında sıcak tutan ve su geçirmeyen botlar kışın kurtarıcısı olmaktadır. Hem sıcak tutan hem de ayakta ağırlık yapmayan botlar daha rahat olmaktadır. Ugg dediğimiz botlar kışın soğuk günlerinde ama yağmursuz günlerde giyilecek hafif botlardandır.

ayakkabi-ve-canta-modelleri-laci

Uzun topuğu kalın su geçirmeyen botlar yağmuru günlerde kullanılabilir. Ama yağmurda su geçirmez olan yağmur botları zaten mevcuttur bunlar sizi yağmurdan koruyacak ve yağmur sularının elbisenize sıçramasına engel olacaktır. Kar olduğu zamanlarda ise yine kalın topuklu su geçirmez kalın botlar dağcı botları tarzında olabildiği gibi kar için özel üretilmiş olan kar botları da mevcuttur. Bunlar su geçirmez ve yerden oldukça yüksek tabanlarıyla karlara karşı tamamen bir koruma sağlarlar. Genel olarak ayakkabı ve çanta modelleri bu şekildeydi. Karar verdiyseniz eğer haydi alışverişe kızlar..

Ayakkabı ve Çanta Modelleri Resimleri

 

ayakkabi-ve-canta-modelleri-siyah-deriayakkabi-ve-canta-modelleri-suetayakkabi-ve-canta-modelleri-yesilayakkabi-ve-canta-modelleri-yilan-deri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git