Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Aydan Tesettür 2014 Modelleri

Aydan Tesettür 2014 Modelleri
31 Temmuz 2014 tarihinde eklendi,

Aydan Giyim 2014

Tesettürün tam kalbinde yer alan bir marka..

Aydan Giyim tecrübesi ile her yaş ve tarzdaki hanımların giyim ihtiyacına karşılık veriyor. 1980 yılında hizmet alanını pardesü üretimi ile genişletmiş şimdiler de yurtiçindeki seçkin satış noktalarında büyük talep görmesinin yanı sıra Irak, Suriye, Filistin, Lübnan, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri gibi birçok noktaya yaptığı ihracatla uluslararası marka değerini artırmak adına önemli adımlar atmaya devam ediyor. Bazı üreticiler vardır ki, aslında o alanda lider olmasına karşın, mütevazı duruşu ile çok fazla ön plana gelemezler, abartılmış reklamlar ile kendini o alanda lider göstermeye çalışır. Tesettür’ün öncülerinden fakat sessiz bir başarı ile devam eden bir markadan bahsetmek istiyorum. Pardesü üretimlerinden sonra showroomunu büyütmüş, ferace modellerine bile el atmış olan Aydan Tesettür, bir bayanın ihtiyacı olan tüm ürünleri modern tasarımlar ile sizlere sunmaktadır.  Pardesü, Kap, Tunik, Abiye, Ceket, Elbise, Etek, Ferace, Gömlek, Manto, Kaban, Pantolon, Bayan Takım gibi siz değerli hanımlar için 30 yılı aşkın tecrübesi ile hizmetlerine devam ediyor.

Aydan Tesettür 2014 Pardesü Modelleri

Aydan Giyim Modellerinde Neler Var?

Renkliliği ve çeşitliliği ile Aydan Giyim şu sıralar kendi online satış sitesi üzerinde ürünlerinin bulunmasının yanı sıra farklı internet satışlarını da görmeniz mümkündür. Tesettürlü hanımlardan bazıları günlük giyimlerinde takımları ağırlıklı tercih ederler, gidilecek yerin resmiyetine göre, elbiseli takımlar, pantolon tunik takımları veya etek ceket takım modellerine ihtiyaç duymaktadırlar. İşte bu minvalde Aydan Tesettür size paha biçilemez bir skalada renk renk, model model ürün kataloğu sunuyor. Her ürünün her rengi neredeyse mevcut olup, moda ve İslami ölçüleri en doğru şekilde yansıtan kıyafetler ile bu markada karşılaşmanız mümkün görünüyor. Ne renkler mi var? Mercan olabildiğine parlak, petrol koyu renk severleri bordo ve mürdüm tonları ile karşılıyor. Siyah, beyaz, mavi, koyu bej, ekru, pembeler, sarılar ne isterseniz var diyebilirim. Hatlarınıza uyumlu formlar ile hazırlanmış, sakin tatlarda da ki kombinli öneriler, takımlar sizlerin beğenisine sunmak üzere hazırlanmış. Aydan Giyim elbise ve pardesülerinin ağırlıklı olduğu bir koleksiyon sizleri bekliyor. Bakalım beğenecek misiniz?

Aydan Giyim Modelleri Karşınızda;

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git