Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Aysima Yeni Sezon Elbise Modelleri

Aysima Yeni Sezon Elbise Modelleri
30 Eylül 2013 tarihinde eklendi,

Yeni sezonun açılmasıyla birlikte elbise modellerinde de farklı değişimleri görmek mümkün oluyor. Yeni sezonda Aysima Elbise modellerinde de farklı çizgi ve tasarımları kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Aysima piliseli Elbise Modeli

Aysima piliseli Elbise Modeli Antrasit

Tesettür modelleri 2013-2014 modasında yeni  sezona dair aradığınız giyim modellerini online bayan giyim satış sitelerinden de kolaylıkla bulabilirsiniz. tesettür giyim alışveriş sitesinde Aysima yeni sezon elbise modellerinden en çok göze çarpan modelleri sizin için seçerek sitemize ekledik.

Aysima Piliseli Elbise Modeli

Aysima Piliseli Elbise Modeli Gri

Piliseli elbise modellerinin dikkat çektiği Aysima elbise modellerinde renk seçeneklerinde oldukça fazla tercihi bir arada bulabilirsiniz. Daha şık giyinmek ve tesettür çizgisini muhafaza etmek için tercih edebileceğiniz elbise modelleri arasında yer alan Aysima yeni sezon elbise modellerini alışverişte güvenebileceğiniz sitesinden temin edebilirsiniz.

Aysima Piliseli Elbise Modeli

Aysima Piliseli Elbise Modeli İndigo

Tesettür modelleri konusunda moda dünyasını hızlı şekilde takip ederek ziyaretçilerimizle paylaştığımız sitemizi her gün ziyaret ederek bulabilirsiniz. Farklı seçeneklerin ve tercihlerin sunulduğu aysima elbise modellerinden en çok göze çarpanları beğeninize sunuyoruz.

loading...

Etiketler:

Aysima Yeni Sezon Elbise Modelleri Konusuna 3 Yorum Yapıldı
  1. leyla tunç diyor ki:

    Geçen pazar günü 100 tL üzeri alişveriş yaptım kargu ücretsiz dediler kargum geldi 4.75 tl ücret alındı benden seçtiyim bir ürünüm istediyimgibi çikmadi diyiştirmek istiyom başka bir ürünle napa bilirim cevap

  2. leyla tunç diyor ki:

    Ürünü deyiştirmek istiyorum başka bir ürünle nasil deyiştirim kargu ücreti alınırmı daha ünce neden benden kargu ücreti alındı

  3. ugurkuyumcu diyor ki:

    Leyla hanım yaşadığınız deneyimi diğer kullanıcılarla paylaştığınız için teşekkürler.

Sayfa başına git