Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Balık Etekli Tesettür Gelinlik Modeli

Balık Etekli Tesettür Gelinlik Modeli
12 Şubat 2016 tarihinde eklendi,

Balık Etekli Tesettür Gelinlik Modeli

Gelinlik her bayan için özel bir anlam taşır. Düğünlerin yaklaşmasıyla tatlı telaşın artması gelin adaylarını strese koyuyor. 2015 yılının en çok tercih edilen modelden biri balık etek modelidir. Şık ve estetik görünüme sahip olan bu model fit ve güzel fiziğe sahip bayanların tercih ettiği bir model olarak karşımıza çıkıyor. Çeşitli taşlarla süslenen gelinlik modeli daha albenili ve gösterişli bir hal alıyor. Dikkat çekmek isteyen bayanların tercih etmesiyle popüler statüye yükselen moda evlerinin gözdesi durumunda olan balık etek modeli özellikle açık düğün salonlarında zarif gelinlik modeli tercih edilir. Balık etek gelinlik modeli kapalı bayanlarda olduğu gibi açık bayanlarında gözdesi durumunda hatta geçen yıllarda açık bayanlar şık ve zarif olduğu için balık etek modelini seçerek modanın zirvesine taşımıştı.  Bu güzel moda kapalı bayanlar içinde özel sayılmaya başladı ve kapalı gelin adayları da minik taşlarla süslü, zarif gelinliği özel günü olan düğünlerinde giyinerek hem şık hem zarif  bir gelin olma yarışına dahil oluyorlar.
Erkekler tarafından da beğenilen bu model kapalılar içinde pek uygun görülmez. Vücudu sarıp sarmaladığı için biraz dar ve vücut hatlarını ortaya çıkmasına sebep olduğu için kapalı bayanlar pek tercih etmez. Fakat açık bayanların gözdesi olan bu gelinlik kilolu bayanlar için uygun değildir. Kısa boylu, kilolu bayanlar için uygun görülmeyen gelinlik modeli ülkemiz dışında bir çok ülkede rekabet görmekte, ilgiyle karşılanmaktadır.
Tesettür-gelinlik
Bu güzel zarif gelinlik modelinin üstüne güzel bir duvak şahane olur. Kapalı bayanlar genelde bu gelinlik modelinde duvağın güzelliğini taçlandırmak için gösterişli taş ve mücevhere yer verirler. Her şey uyum içinde olursa ve vücudunuza uygun gelinliği seçerek doğru ve nihai karar verirsiniz. Yılın en güzel gelini olma adayı olabilirsiniz.
Bayanlar gösterişi sevdiği için düğünlerinde gösterişin bütün ihtişamın üzerinde olsun isterler. Bu istek doğrultusunda hareket ederek balık etek modeli gelinliği seçmeleri en doğru karar olacaktır.
Güzel ve zarif olmak isteyen gelin adayları balık eteği modeli gelinliği tercih etmeli fakat kusurlu bir vücuda sahip olan gelin adayları bu modeli seçerse yanlışa düşmüş olurlar çünkü bu model kabarık gelinlik modeli gibi değildir kusurları örtmez. Vücudu hatlarıyla ortaya öıkaran bu gelinlik modeli zayıf ve ince yapılı gelin adayları için biçilmiş kaftan şeklindedir.. Güzel vücuduyla iddialı gelin adayları tercihlerini bu gelinlikten yana yapmalıdır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git