Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Bayan Tesettür Elbise Modelleri

Bayan Tesettür Elbise Modelleri
4 Ağustos 2013 tarihinde eklendi,

2013 yaz bayan elbise kreasyonları değişik renk ve kumaş çeşitlerini müşterilerine sunuyor. Tesettürlü kadının en çok kullandığı parçalardan biri olan elbise ünlü markaların kreasyonlarında bol ve çeşitli olarak üretilmekte. Armine giyimin 2013 bahar elbise koleksiyonunu görmeden elbise görmüş sayılmazsınız.

Alt üst iki parçadan oluşan modeller özellikle yaklaşan bayram için ideal. Elbisenin tamamlayıcısı olarak uygun ton ve kumaşlarda üretilen üst parça pardöse yerinede kullanılabileceği için sıcak bayram tatilinde daha hafif giyeceklerle şık olabilirsiniz. Tabi şifondan takma etekli modeller de kumaşın hafif olması itibarı ile sıcak havaların vazgeçilmezi haline geliyor. Armine giyimin son koleksiyonunda yer alan parçalar özellikle rahatınız düşünülerek üretilmiş.

Sefamerve giyimin özel olarak bayram tatili için ürettiği şık ve rahat giysiler her cebe hitap ediyor. Her geçen gün büyüyen bir müşteri kitlesine ulaşan sefamerve giyim dikkatle çalışılmış koleksiyonlarını müşterilerine sunuyor.

2013 tesettürlü bayanların tarzlarını yeniledikleri bir yıl olmasıyla bereketli geçiyor. Tesettürlü kadınların sosyal hayata hızlı bir giriş yapmalarıyla onlarla daha fazla ilgilenen ünlü markalar farklı tarzları deneyerek hem tesettürlü kadınları tercih hakkı veriyor hem de daha fazla itibar gören kesim ve modelleri tespit ediyor. Yaz yavaş yavaş geçerken sonbahar koleksiyonlarına hazır olmayı unutmayın. Farklı kombin, çeşitli tarz renk ve kumaşlardan hangisinin size yakışacağını deneyerek bulun.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git